Wałbrzych, 04.03.2018 r.

1.   Zapraszamy wszystkich do udziału w NABOŻEŃSTWACH PASYJNYCH. Droga krzyżowa w piątki Wielkiego Postu, po Mszy św. o godz. 900 i po południu po zakończonej Mszy św. wieczornej o godz. 1830. Gorzkie żale w niedzielę o godz. 1715.

2.   W niedzielę 4 marca po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla wszystkich rodziców, których dzieci przygotowują się do I Komunii Świętej .

3.   Dzisiaj - I niedziela miesiąca marca. Pod koniec każdej Mszy św. Adoracja Eucharystyczna, po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

4.   W środę o godz. 18.30 obowiązkowe spotkanie dla uczniów kl. III Gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania.

5.   W następną niedzielę 11 marca, Panowie z Rady Parafialnej, przy wyjściu z kościoła będą zbierali ofiary na cele remontowe.

6.   Msza św. za zmarłego kapłana ks. Waldemara ZIEMBICKIEGO od uczestników pogrzebu będzie odprawiona w piątek o godz. 6.30 .

7.   W piątek 23 marca odbędzie się Ekstremalna Droga Krzyżowa, która po raz pierwszy wyruszy z Wałbrzycha. Ekstremalna Droga Krzyżowa to około 40 kilometrowa nocna trasa pokonywana w samotności lub w grupach do 10 osób, nacechowana milczeniem, modlitwą i medytacją. Więcej informacji na plakacie umieszczonym w gablocie przy wyjściu z kościoła.

8.   Agenda parafialna czynna po Mszach św. do godz. 1400. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodników katolickich: Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Są dostępne kartki świąteczne z przesłaniem religijnym oraz paschaliki w cenie 5 zł.

9.   Wszystkim Parafianom i Gościom na nowy miesiąc i kolejny tydzień wielkopostnego czuwania życzymy obfitości Bożych darów.

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz