Wałbrzych, 18.02.2018 r.

1.   W czwartek święto Katedry św. Piotra Apostoła.

2.   Zapraszamy wszystkich do udziału w nabożeństwach Wielkiego Postu. Droga krzyżowa w piątek po Mszy św. o godz. 900  i po południu po wieczornej Mszy św. godz. 1830. Gorzkie żale w niedzielę o godz. 1715.

3.   Składamy serdeczne – Bóg zapłać, wszystkim Parafianom, za ofiary, które zostały złożone, w minioną niedzielę, u członków Rady Parafialnej.

4.   W odpowiedzi na apel Ojca Świętego Franciszka, pierwszy piątek Wielkiego Postu (23 II br.) został ogłoszony Dniem Modlitwy i Postu w intencji pokoju w Demokratycznej Republice Konga i w Południowym Sudanie. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w tej intencji.

5.   Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu możemy składać do skarbony znajdującej się za ostatnimi ławkami. Również możemy składać ofiary na jałmużnę wielkopostną.

6.   W środę o godz. 18.30 obowiązkowe spotkanie dla uczniów klas III gimnazjum, którzy przygotowują się do sakramentu bierzmowania.

7.   Prosimy osoby, które mają doświadczenie w kamerowaniu i fotografowaniu I Komunii Św. o kontakt, celem wybrania osoby, która będzie kamerować i fotografować I Komunię Św. w naszej parafii.

8.   Agenda parafialna czynna po Mszach św. do godz. 1400. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodników katolickich: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

9.   Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, na kolejny tydzień Wielkiego Postu życzymy wielu łask Bożych oraz opieki.

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz