Wałbrzych, 24.12.2017 r.

1.   W dniu dzisiejszym z racji wieczornych Mszy św. Pasterskich nie będzie Eucharystii o godzinie 18.00.

2.   We wtorek 26 grudnia drugi dzień świąt – liturgiczne wspomnienie św. Szczepana. Msze św. odprawimy w porządku niedzielnym.

3.   W środę 27 grudnia, święto Jana Apostoła i Ewangelisty. W tym dniu po każdej Mszy św. nastąpi błogosławieństwo wina, które następnie wierni będą mogli skosztować. W tym dniu również nasz ks. Proboszcz Jan Gargasewicz, przeżywa swoje święto patronalne - Imieniny. Uroczysta Msza św. imieninowa w intencji ks. Proboszcza Jana odbędzie się w najbliższą środę 27 grudnia o godz. 1800. Serdecznie zapraszamy na tę Mszę św. wszystkich Parafian, oraz poszczególne grupy parafialne. Naszego solenizanta - ks. Proboszcza Jana, polecamy modlitwom Parafian i Gości.

4.   W sobotę - 30 grudnia o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. za Wszystkich Zmarłych Parafian, których odprowadziliśmy na miejsce wiecznego odpoczynku w tym kończącym się 2017 roku. Zapraszamy Rodziny, Znajomych i Sąsiadów do wspólnej modlitwy za drogich nam zmarłych.

5.   W niedzielę 31 grudnia zapraszamy na Mszę św. na zakończenie starego roku. na godz. 1800. W tym dniu, również, zbiórka do puszek na rzecz diecezjalnych instytucji związanych z duszpasterstwem rodzin.

6.   Wizytę kolędową rozpoczniemy 2 stycznia 2018 roku. W Narodzenie Pańskie podamy od jakich ulic rozpoczniemy wizytę duszpasterską.

7.   W Agendzie parafialnej możemy nabyć świece Caritas, z których dochód jest przeznaczony na biedne dzieci. Dostępne są tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny. Natomiast poświęcone opłatki możemy nabyć po każdej Mszy św. w zakrystii.

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz