MENU

 


 

Licznik odwiedzin

536378
WszystkieWszystkie536378

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Wałbrzych, 10.09.2017 r.

1.  W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy :

W środę – św. Jana CHRYZOSTOMA, bpa i dK

W czwartek – święto Podwyższenia Krzyża św., jest to dzień odpustu parafialnego. Zapraszamy wszystkich Parafian na Mszę św. odpustową na godz. 18.00 , której będzie przewodniczył JE ks. Bp Ignacy Dec

W piątek – NMP Bolesnej

W sobotę - świętych męcz. Korneliusza, pap., i Cypriana ,bpa   

Wszystkim Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdeczne życzenia wraz z pamięcią w modlitwie.

2.  Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele remontowe, które trwają w naszej parafii. Za okazane wsparcie składamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ !

3.  Pierwsza Komunia Św. w naszej parafii w tym roku szkolno – katechetycznym będzie miała miejsce w 2 niedzielę maja czyli 13 maja 2018 r. o godzinie 10.00. Obowiązkowe spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych w najbliższą niedzielę tj. 17 września po Mszy św. o 11.30. Natomiast rocznica I Komunii Św. tydzień później czyli 20 maja 2018 r. również o godz. 10.00.

4.  W najbliższą środę, 13 września, zapraszamy na godzinę 20.00 na Mszę św. i nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej połączone z procesją różańcową wokół kościoła. Intencje na Mszę św. zbiorową wpisujemy w zakrystii. Zapraszamy, aby przez ręce Maryi z Fatimy przedstawiać Panu Bogu pragnienia naszych serc.

5. Służbę liturgiczną zapraszamy w poniedziałek na powakacyjną zbiórkę. Na godzinę 16.00 kandydaci na ministrantów, na godz. 17.00 ministranci, lektorzy i ceremoniarze. Chłopców którzy by chcieli zostać ministrantami zapraszamy w niedzielę po Mszy św. o 11.30 do zakrystii .

6.  We wtorek na godz. 18.45 po wakacyjnej przerwie, zapraszamy na spotkanie zespół muzyczny, w czwartek na godz. 18.45 Odnowę w Duchu Św., a w piątek na godz. 18.45 duszpasterstwo młodzieży.

7. W środę na godz. 16.30 zapraszamy Eucharystyczny Ruch Młodych na spotkanie. ZAPRASZAMY nowe osoby - dziewczynki i chłopców, aby włączyć się do tej wspólnoty, w której poznajemy Pana Jezusa przez bardziej świadome przeżywanie Mszy św.

8.  W sobotę o godz. 10.00 odbędzie się pierwsze spotkanie scholi dziecięcej po wakacyjnej przerwie. Zapraszamy zarówno dzieci i młodzież, które należą już do scholi jak i te które chcą rozpocząć swoją przygodę ze śpiewem na chwałę Pana Boga w czasie niedzielnych Mszy Świętych.

9.  W najbliższą sobotę 16 września po wieczornej Mszy św. spotkanie dla wszystkich osób udających się do Lwowa. Na to spotkaniu wpłacimy pozostałą kwotę pieniędzy na wyjazd.

10.  Parafia Świętych Aniołów Stróżów w Wałbrzychu zaprasza na Jerycho Różańcowe i Nowennę przed Uroczystością Matki Bożej Bolesnej – Patronki Miasta Wałbrzycha. Nasza parafia również włącza się w tę uroczystość. Zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy w poniedziałek na godz. 20.00 gdzie odprawimy Mszę św. w kolegiacie wałbrzyskiej Św. Aniołów Stróżów.

11.  Prasę katolicką oraz dewocjonalia możemy nabyć, w dniu dzisiejszym, po Mszach św. w agendzie parafialnej.

12.  Na nowy tydzień przyjmijmy błogosławieństwo Pana Boga.

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY