Wałbrzych, 04.06.2017 r.

W poniedziałek – Święto NMP, Matki Kościoła

W czwartek – Święto Jezusa Chrystusa , Najwyższego i Wiecznego Kapłana

W sobotę  - bł. Bogumiła , biskupa

Wszystkim Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdeczne życzenia wraz z pamięcią modlitewną.

2. Zapraszamy serdecznie na nabożeństwa czerwcowe, każdego dnia o godz. 17.30.

3. W najbliższą sobotę księża odwiedzą chorych.

4. 15 czerwca Boże Ciało . W tym roku procesja przejdzie  ulicą Kasztelańską i Grodzką. Prosimy  o pomoc  w przygotowaniu ołtarzy na trasie procesji. Pierwszy ołtarz na ul. Kasztelańskiej  przygotowuje Żywy Różaniec, drugi – także na ul. Kasztelańskiej  – Domowy Kościół, trzeci na ul. Grodzkiej – Odnowa w Duchu Świętym, czwarty na placu kościelnym – Rada Parafialna. Szczegóły podamy w następną niedzielę.

5. Taca z następnej niedzieli przeznaczona jest na cele remontowe i pokrycie zobowiązań finansowych związanych z powstaniem salek w pomieszczeniach domu parafialnego.

6. Dziś po Mszach św. nabożeństwo eucharystyczne z racji I – szej niedzieli miesiąca. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

7. Jutro w poniedziałek o godz. 18.30 spotkanie Rady Parafialnej w domu parafialnym.

8. Msza św. w intencji osób będących na pielgrzymce w Bieszczadach odbędzie się 4 lipca o godz. 7.00.

9. Zachęcamy do udziału w corocznym Marszu dla Życia i Rodziny, który odbędzie się 11 czerwca br. Marsz rozpocznie się o w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP W Wałbrzychu o godz. 15.00. . Szczegóły na plakacie w gablocie przy wyjściu z kościoła.

10. Dziś odbywa się zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

11. Agenda parafialna czynna po Mszach św. możemy w niej nabyć dewocjonalia oraz tygodniki katolickie : Niedziela i Gość Niedzielny.

12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz