Wałbrzych, 28.05.2017 r.

1. Nabożeństwa majowe sprawujemy każdego dnia o godz. 17.30.

Od czwartku tj.  1- go  czerwca zapraszamy na nabożeństwa ku czci NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA które będą o godz. 17.30

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy

W poniedziałek – Uroczystość św. Urszuli LEDÓCHOWSKIEJ , dz.

W środę – Święto Nawiedzenia NMP

W czwartek – św. Justyna , męcz.

W sobotę - Świętych męczenników Karola LWANGI i Towarzyszy

Wszystkim Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdeczne życzenia oraz  dar modlitwy.

3. W tym tygodniu obchodzić będziemy I – szy czwartek , piątek i sobotę miesiąca. W czwartek zapraszamy do modlitwy w intencji powołań kapłańskich , zakonnych i misyjnych, Zapraszamy szczególnie członków Towarzystwa Przyjaciół naszego seminarium duchownego . W piątek spowiedź rano w czasie Mszy św. , po południu od godziny 16.30. Księża odwiedzą swoich chorych dopiero 10 czerwca( druga sobota miesiąca) , będzie to zarazem ostatnia wizyta przed wakacjami. Nowych chorych prosimy zgłaszać w kancelarii lub w zakrystii po Mszy św.

4. Czwartego czerwca I – sza niedziela miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. Po Eucharystii o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

5. Z naszej parafii organizowany jest wyjazd na Spotkanie młodzieży na pola lednickie. Wyjazd o 545rano w sobotę 3 czerwca, powrót w niedzielę rano. Koszt 70 zł. Zapisy u ks. Mateusza Pawlicy.

6. Agenda parafialna czynna po Mszach św. możemy w niej nabyć dewocjonalia oraz tygodniki katolickie : Niedziela i Gość Niedzielny.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i wielu łask Bożych w nowym tygodniu.

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz