Wałbrzych, 16.04.2017 r.

1. Radosne „ALLELUJA” jest dziś na naszych ustach i w naszych Niech ta radość wielkanocnego poranka dotrze do każdego ludzkiego serca.  Niech będzie zadatkiem i zapowiedzią świętowania ze Zmartwychwstałym Panem w wieczności. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom składamy serdeczne życzenia świąteczne.
  1. Jutro drugi dzień świąteczny – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY. Porządek Mszy św. niedzielny. Ofiary składane jutro na tacę przeznaczone są na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wyższe Seminarium Diecezji Świdnickiej.
  1. W najbliższy piątek 21 kwietnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Również w tym dniu odbędzie się III pielgrzymka diecezji świdnickiej do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i św. Jana Pawła II w Łagiewnikach. W naszej świątyni uczestniczymy w nowennie przez Świętem Miłosierdzia Bożego, dlatego zapraszamy do włączenia się w nowennę , każdego dnia o godzinie 1500 .
  1. W środę, 19 kwietnia, na godz. 1800 zapraszamy serdecznie wszystkich parafian na Mszę św, za śp. ks. Prałata Andrzeja Raszplę, z racji pierwszej rocznicy Jego odejścia do wieczności.
  2. Na radosne świętowanie Paschy Pana Jezusa przyjmijmy błogosławieństwo Kościoła.