Wałbrzych, 26.03.2017 r.

1. Zapraszamy do  udziału w nabożeństwach Wielkiego Postu . Droga krzyżowa w piątek po Mszy św. o godz. 900 i o godz. 1730.  Gorzkie żale w niedzielę o godz. 1715.
  1. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu możemy składać do skarbony znajdującej się za ostatnimi ławkami.
  1. Najbliższa sobota jest I sobotą miesiąca. Księża odwiedzą swoich chorych. Będzie to zarazem wizyta przedświąteczna. Nowych chorych możemy zgłaszać po Mszach w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Umożliwmy naszym chorym skorzystanie z sakramentów, by z czystym sercem mogli przeżyć święta Zmartwychwstania Pana Jezusa. Również w sobotę serdecznie zapraszamy na godz. 830,  na NABOŻEŃSTWO PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA.
  1. W najbliższą niedzielę 2 kwietnia rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Szczegółowy plan znajdziemy na stronie internetowej parafii oraz w gablocie przy wyjściu z kościoła. W niedzielę nauki rekolekcyjne będą wygłoszone na wszystkich Mszach św. Plan rekolekcji na dni następujące po niedzieli będziemy przypominać w każdym dniu trwania rekolekcji. Wprowadzeniem do tych rekolekcji będzie występ chóru młodzieżowego ze Świdnicy, który prowadzi ks. Zbigniew Chromy -  nasz tegoroczny rekolekcjonista. Zapraszamy na ten występ do naszego kościoła w sobotę 1 kwietnia po Mszy św. o godz.1800.
  1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy trwali przed Jezusem Eucharystycznym, z okazji inicjatywy papieskiej 24 godziny dla Pana. Szczególnie dziękujemy za nocne czuwanie z piątku na sobotę.
  1. Z naszej Parafii organizowana jest 3 - dniowa pielgrzymka w Bieszczady. Zapisy w zakrystii, przy zapisie zaliczka w wysokości 100 zł. Pozostało jeszcze tylko kilka miejsc!
  1. Dziś w czasie Mszy św. o godz. 1130 poświęcimy książeczki dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. Książeczki komunijne możemy nabyć w agendzie parafialnej.
  1. Agenda parafialna czynna po Mszach św. do godz. 1400. Możemy w niej nabyć kartki świąteczne z przesłaniem religijnym, szeroki wybór palm , świece Caritas – Paschaliki, z których dochód przeznaczony jest dla najbardziej potrzebujących, oraz prasę katolicką : Niedziela i Gość Niedzielny.
  1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia oraz wielu łask Bożych.

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz