Wałbrzych, 30.10.2016 r.

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

Wtorek –  Uroczystość Wszystkich Świętych - Msze św. w porządku niedzielnym

Środa –  Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych -  Msze św. o  godz.630, 700,900,1200,1630 i 1800

Piątek – św. Karola BOROMEUSZAM, bpa

Wszystkim naszym Parafianom przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, składamy serdeczne życzenia i dar modlitwy.

1. Następna niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 830.
  1. W tym tygodniu będziemy obchodzić I – szy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek zachęcamy do modlitwy w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.  W piątek spowiedź św. – rano w czasie Mszy św., po południu – spowiadamy od godz.16.30. W sobotę księża odwiedzą swoich chorych od godz.900Również w sobotę  na godz. 830,  serdecznie zapraszamy na NABOŻEŃSTWO PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA.
  1. W dniu dzisiejszym, po Mszach św. przyjmujemy jeszcze intencje na Msze św. zbiorowe, które odprawimy w naszym Sanktuarium 1 i 2 listopada.
  1. Przez cały listopad, szczególnie, chcemy pamiętać o naszych bliskich zmarłych. Zachęcamy wszystkich Parafian, by polecali Bożemu Miłosierdziu, swoich bliskich którzy już zakończyli etap ziemskiego życia. Za wszystkich zmarłych polecanych w danym dniu  w wypominkach, będziemy sprawować specjalne nabożeństwa wypominkowe oraz Mszę św. Karty wypominkowe wyłożone są na stoliku za ławkami. Prosimy o czytelne wypełnianie kart wypominkowych i podanie ulicy i numeru bramy zamieszkania ofiarodawcy.
  1. W agendzie parafialnej po każdej Mszy św., w dniu dzisiejszym, możemy nabyć prasę katolicką oraz dewocjonalia. Zachęcamy również do nabycia naszego parafialnego kalendarz na 2017 rok w cenie 5 zł.
  2. Pragniemy poinformować Parafian, że ulice, które należą do naszej Parafii wszystkie pozostają - nic nie ulega zmianie
  3. W dniu wczorajszym, przedstawiciele Rady Parafialnej z ks. Proboszczem Janem Gargasewiczem byli w Legnicy, w szpitalu -    u ks. Sowy – pierwszego proboszcza naszej parafii. Stan zdrowia ks. Sowy jest bardzo  ciężki. Ksiądz  Sowa bardzo się ucieszył z przyjazdu przedstawicieli naszej parafii.  Prosił on, by pozdrowić wszystkich Parafian oraz bardzo prosił, aby pamiętać o nim w naszych modlitwach.
  4. Niech Boże błogosławieństwo wspiera nas na kolejny tydzień, który jest przed nami .

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz