Wałbrzych, 02.10.2016 r.

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

wtorek –  św. Franciszka z Asyżu

środa -   św. Faustyny Kowalskiej

piątek – NMP Różańcowej

Wszystkim naszym Parafianom przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, jubileusze małżeńskie składamy serdeczne życzenia i dar modlitwy.

1. Dziś I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8:30.
  1. W przyszłą niedzielę(9.10.2016 r.) w czasie Mszy św. o godz. 11:30 poświęcimy różańce dzieciom przygotowującym się do I- szej Komunii św.
  1. Taca z najbliższej niedziel, tj. z 9 października będzie przeznaczona na remont pomieszczeń przeznaczonych na salki parafialne.

Również w następną niedzielę po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane będą  do puszek ofiary na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera  stypendiami  w nauce  młodzież z biednych rodzin. Wesprzyjmy ofiarą ten żywy pomnik świętego Jana Pawła II.

1. Bardzo serdecznie zapraszamy, w tym miesiącu, wszystkich Parafian, Dzieci, Młodzież i Dorosłych do wspólnej modlitwy różańcowej.  Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie o godz. 17:30. Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16:45.
  1. Ks. Marcin zaprasza na spotkanie kandydatów na ministrantów w poniedziałek na godz. 16:00 - jeżeli jacyś  chłopcy chcą być ministrantami a nie byli jeszcze u I- szej Komunii św. również niech przyjdą . Serdecznie zapraszamy.
  1. Agenda parafialna czynna dziś, po każdej Mszy św. Możemy w niej nabyć różańce, książeczki do I- szej Komunii św. oraz tygodniki katolickie : NIEDZIELĘ i GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
  1. Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Wałbrzychu organizuje 8 dniową samolotową pielgrzymkę do Ziemi Św. Szczegółowe informacje uzyskamy u parafii  św. Apostołów Piotra i Pawła.
  1. Na radosne przeżywanie dnia Pańskiego i całego tygodnia życzymy Wam drodzy Parafianie i Goście obfitych łask Bożych.

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz