OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Wałbrzych, 21.08.2016

1. Witamy wszystkich Gości którzy przybyli do Rodzin naszej Parafii. Naszym Parafianom i Gościom życzymy udanego wypoczynku.
  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

Poniedziałek – Najświętszej Maryi Panny, Królowej;

Środa – Święto św. Bartłomieja, Apostoła;

Piątek   – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej;

Sobota – św. Moniki.

Wszystkim naszym Parafianom przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, jubileusze małżeńskie składamy serdeczne życzenia i dar modlitwy.

1. W piątek z racji Uroczystości NMP Częstochowskiej nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  1. Trwają prace porządkowe przy salkach parafialnych. Serdecznie dziękujemy panom, którzy pomagają uprzątnąć te pomieszczenia, jak również zwracamy się do osób, które chciałyby zaangażować się w to dzieło. Chętnych do  pomocy prosimy o zgłoszenie się do p. Stefana Zięby, prezesa Rady Parafialnej.
  2. Dziękujemy również za ofiary składane w zeszłą niedzielę na tacę, jak również do skarbony, przeznaczoną na Misje św. w naszej parafii, peregrynację figury Matki Bożej Fatimskiej oraz epitafium dla ks. Andrzeja Raszpli.
  3. Nasza agenda parafialna czynna jest dzisiaj po każdej Mszy św. Możemy nabyć w niej różne dewocjonalia oraz prasę katolicką: NIEDZIELĘ I GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
  1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanej niedzieli oraz nowego tygodnia .

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz