MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wałbrzych, 07.08.2016r.

 

  1. Witamy wszystkich Gości którzy przybyli do Rodzin naszej Parafii. Życzymy Parafianom i Gościom udanego urlopu i wypoczynku.
  1. Dziś I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.30.
  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

poniedziałek – św. Dominika, prezb.

wtorek – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dz. i męcz., patronki Europy

środa – Święto św. Wawrzyńca diakona i męczennika

czwartek – św. Klary 

Wszystkim naszym Parafianom przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, jubileusze małżeńskie składamy serdeczne życzenia i dar modlitwy.

  1. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary na poczet Misji świętych i peregrynacji figury Matki Bożej Fatimskiej w naszej parafii oraz na tablicę epitafijną dla ks. Andrzeja Raszpli.
  1. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy osoby, które roznosiły opłatki w naszej parafii na spotkanie w celu pomocy rozniesienia zaproszeń na misje św., które w będą miały miejsce w dniach od 7 do 14 września br.
  1. W sobotę – 13 sierpnia – po raz kolejny spotkamy się z Matką Bożą Fatimską. Zachęcamy, aby  przychodzić do Pani z Fatimy  prosząc o Jej modlitwę w naszych sprawach. Intencje wpisujemy do  KSIĘGI  FATIMSKIEJ  po każdej Mszy św. w zakrystii. W tych  intencjach  będziemy  sprawować  Mszę  św. zbiorową z Nabożeństwem Fatimskim i procesją  różańcową  o godzinie  2000.
  1. Msze św. możemy zamawiać każdego dnia po Eucharystii w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  1. Trwa pielgrzymka DIECEZJI ŚWIDNICKIEJ na Jasną Górę. Pamiętajmy o wsparciu modlitewnym naszych pielgrzymów, którzy również modlą się w naszych intencjach.
  1. Trwają prace porządkowe przy salkach parafialnych. Serdecznie dziękujemy panom, którzy pomagają uprzątnąć te pomieszczenia, jak również zwracamy się do osób, które chciałyby zaangażować się w to dzieło. Chętnych do pomocy prosimy o zgłoszenie się do p. Stefana Zięby, prezesa Rady Parafialnej.
  1. Nasza agenda parafialna czynna jest dzisiaj po każdej Mszy św. Możemy nabyć w niej różne dewocjonalia oraz prasę katolicką: NIEDZIELĘ I GOŚCIA NIEDZIELNEGO. Każdy z nas powinien pogłębiać swoją wiedzę religijną. W tych dwóch tygodnikach mamy wiele wiadomości z życia Kościoła powszechnego, ale i z naszego lokalnego. Zatem zachęcamy do lektury i pogłębienia swojej świadomości religijnej.

                                               

 Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: