MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 01.10.2023r.

 

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

 - w poniedziałek – Świętych Aniołów Stróżów

- w środę – Św. Franciszka z Asyżu

- w czwartek – Św. Faustyny Kowalskiej

- w sobotę– NMP Różańcowej

 Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask od Pana Boga i orędownictwa świętych patronów.

 

1.   Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca, po Mszy św. o godz. 8.30. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo powołaniowe z Adoracją Najświętszego Sakramentu w czwartek podczas nabożeństwa różańcowego. W piątek spowiedź rano podczas Mszy się, po południu od godz. 17.00. W sobotę księża udadzą się z wizytą do chorych.

2.   Rozpoczynamy miesiąc październik. Miesiąc poświęcony Matce Bożej - Pani Różańcowej. W naszym kościele tajemnice różańcowe rozważamy codziennie o godz. 17.30. We wtorek i czwartek, jak co roku w szczególny sposób do modlitwy różańcowej zapraszamy dzieci przygotowujące się do komunii św.

3.   Z naszej parafii będzie organizowana pielgrzymka samolotowa do Ziemi Świętej w terminie od 10.04.2024 do 17.04.2024r. w cenie: Cena: 5500 PLN/os. przy liniach EL AL. Na ten pielgrzymi szlak udaje się nasz ks. Proboszcz Jan Gargasewicz. Szczegółowy program biura podróży Camino Travel i zapisy w zakrystii lub kancelarii. Przy zapisach zaliczka (I rata) 1000 złotych na zabukowanie biletów lotniczych.

4.   W następną niedzielę Rada Parafialna, przy wyjściu z kościoła będzie zbierała ofiary na cele remontowe parafii.

5.   Poświęcenie różańców dzieciom pierwszokomunijnym, odbędzie się w następną niedzielę 08 października na Mszy św. o godz. 11.30.

6.   7 października (sobota), odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Wspólnot Żywego Różańca do Barda. Koszt 30 zł płatne przy zapisach w zakrystii.

7.   Dołącz do naszych grup parafialnych. Przez cały tydzień dom parafialny tętni życiem. Spotkanie scholii we czwartki o godz. 17.00. W środy po Mszy wieczornej spotkanie Domu Bożego/ Kurs Alpha. W czwartki od godz. 17.00 zapraszamy na spotkania chóru Millenium, również w tym dniu zapraszamy chętnych na spotkanie Odnowy w Duchu Świętym na godz. 18.30. Zbiórka dla ministrantów i kandydatów na ministrantów w soboty o godz. 10.00. Spotkanie grupy wielbiącej Słowo Boże „Magnificat” w piątki o godz. 18.30.

8.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką, różańce. Zachęcamy do lektury Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa.

9.   Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia.

 

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: