MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NA NIEDZIELE WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

21.05.2023r.


Naszym Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze, życzymy obfitości Bożych łask.


W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- w środęNMP Wspomożycielki Wiernych

- w piątek – Św. Filipa Nereusza, prezbitera


  1. W dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy przeżywali Rocznicę I Komunii Świętej.


  1. W minioną niedzielę rada parafialna na cele remontowe parafii zebrała 7065, 91 zł. Róża NMP Królowej Polski przekazała na remont spalonej plebanii 2000 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.


  1. Zapraszamy już dziś na modlitewne czuwanie przed Zasłaniem Ducha Świętego, które w tym roku poprowadzi w naszym sanktuarium ks. Teodor Sawielewicz wraz z zespołem Teobańkologa. O godz. 19.15 konferencja, następnie czuwanie od 19.30 do 23.50. O północy uroczysta Msza św. sprawowana przez ks. bp Marka Mendyka, a po Mszy św. uwielbienie do 01.30. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na stronie internetowej naszej parafii oraz na facebooku.


  1. W poniedziałek 22 maja po Mszy św. wieczornej, zapraszamy wszystkie grup parafialnych na spotkanie organizacyjne dotyczące naszego czuwania przed Zesłaniem Ducha Świętego.


  1. W piątek przeżywamy Dzień Matki. Panu Bogu polecamy nasze Mamy, prosząc dla żywych, o zdrowie, Boże błogosławieństwo, natomiast dla zmarłych o nagrodę Nieba.


  1. Spotkanie organizacyjne dla osób udających się na pielgrzymkę do Fatimy w dniach od 10 do 17 lipca 2023r. odbędzie się 29 maja (poniedziałek) o godz. 18.45. W tym dniu wpłacamy trzecią ratę1000 zł. Całkowity koszt pielgrzymki to 4200zł + 50 euro. Więcej informacji u ks. Łukasza.


  1. W agenda parafialna czynna do godz. 14.00. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. Gość Niedzielny i Niedziela.


  1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia.


Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: