MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

14.05.2023r.

Naszym Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze, życzymy obfitości Bożych łask.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- we wtorekŚw. Andrzeja Bobola - świętopatron Polski i diecezji – uroczystość

1. Dzieci komunijne w BIAŁYM TYGODNIU przychodzą na Mszę św. na godz. 18.00 i uczestniczą w nabożeństwach majowych bezpośrednio po Mszy św.

2. W dniu dzisiejszym Rada Parafialna, po Mszach św., przy wyjściu z kościoła będzie zbierała ofiary na cele remontowe parafii.

3. W Niedzielę 21 maja o godz. 11.30 będziemy przeżywać w naszej parafii Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dzieci rocznicowych w sobotę 20 maja od godz. 9.30 po spowiedzi spotkanie organizacyjne z rodzicami oraz obowiązkowa próba dla wszystkich dzieci.

4. W dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy modlić się w intencji księdza Macieja z racji jego imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, za naszego solenizanta.

5. Zapraszamy już dziś na modlitewne czuwanie przed Zasłaniem Ducha Świętego, które w tym roku poprowadzi w naszym sanktuarium ks. Teodor Sawalewicz wraz z zespołem Teobańkologi. O godz. 19.15 konferencja, następnie czuwanie od 19.30 do 23.50. O północy uroczysta Msza św. sprawowana przez ks. bp Marka Mendyka, a po Mszy św. uwielbienie do 01.30. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły już w krótce na plakacie, a także w na stronie internetowej naszej parafii oraz na facebooku.

6. Agenda parafialna czynna do godz. 14.00. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. Gość Niedzielny i Niedziela.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia.


Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: