MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.02.2023r.

Naszym Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze, życzymy obfitości Bożych łask.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- w sobotę – Św. Kazimierza, królewicz - święto

1.   W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek różaniec w intencji nowych powołań o godz. 17.30. W piątek spowiedź święta od godz. 17.00. W sobotę na godz. 8.30 zapraszamy na nabożeństwoI sobót miesiąca. W sobotę również księża udadzą się do chorych.

2.   W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa w piątek rano po Mszy św. o godz. 9.00, po południu o godz. 17.30. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.15.

3.   Wystawiona jest „KSIĘGA ZADOŚĆUCZYNIENIA I WYNAGRODZENIA PANU BOGU”. Księga znajduje się przy figurze św. Józefa. Zachęcamy do postu w środy w intencji złamanych przysięg i w piątki w intencji złamanych postów.

4.   Otaczamy modlitwą Ukrainę i w dniu dzisiejszym w całej Polsce zbiórka ofiar do puszek Caritas na rzecz potrzebujących na Ukrainie.

5.   05 marca o godz. 10.30 w sali parafialnej nastąpi odbiór strojów komunijnych.

6.   Wszystkich chętnych, którzy chcą wstąpić do Bractwa Krzyża Św. lub śpiewać w chórze Millenium zapraszamy do zapisów u ks. Proboszcza.

7.   W agenda parafialna czynna do godz. 14.00. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. Gość Niedzielny i Niedziela.

8.   Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia.

 

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: