MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.01.2023r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- we wtorek – Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

- w środę – Nawrócenie Św. Pawła Apostoła – święto

- w czwartek – Świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa

- w sobotę – Św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

Naszym Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze, życzymy obfitości Bożych łask.

1.   Dziś w kościele, po raz czwarty z inicjatywy Papieża Franciszka, obchodzimy niedzielę Słowa Bożego.

2.   Dobiega do końca wizyta kolędowa w naszej parafii. W poniedziałku od godz. 16.00 odwiedzimy rodziny zamieszkałe na ul. Palisadowa wszystkie parzyste (2 - 104). Osoby, które z różnych powodów nie przyjęły księdza w wyznaczonym terminie, mogą to uczynić jeszcze 24 stycznia (wtorek). Jest to termin dodatkowej kolędy. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii oraz w kancelarii.

3.   W niedzielę 29 stycznia na Mszy św. o godz. 11.30 nastąpi poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Po Mszy św. krótkie spotkanie organizacyjne.

4.   W przyszłą niedzielę po, każdej Mszy Świętej zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na potrzeby kościoła katedralnego.

5.   Pielgrzymka do miejsc objawień Matki Bożej w Fatimie organizowana będzie naszej parafii od 10 do 17.07.2023r. (8dni) Koszt 4200 zł. + 50 euro W cenę wliczony jest przelot samolotem, ubezpieczenie, śniadania i obiadokolacje. Szczegóły na stronie internetowej parafii i w gablocie przy wyjściu z kościoła. Więcej informacji u ks. Łukasza.

6.   W agenda parafialna czynna do godz. 14.00. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. Gość Niedzielny i Niedziela.

7.   Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia.

 

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: