MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.01.2023r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- we wtorek – Św. Antoniego

- w czwartek – Św. Józefa Sebastiana Pelczara

- w sobotę – Św. Agnieszki

Naszym Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze, życzymy obfitości Bożych łask.

1.   W minioną niedzielę Rada Parafialna, na cele remontowe parafii zebrała kwotę 6648 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

2.   Wizytę kolędową rozpoczynamy od poniedziałku do piątku o godz. 16.00 w sobotę od godz. 15.00. Plan kolędy i szczegóły w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii a także na facebooku. Osoby, które z różnych powodów nie przyjęły księdza w wyznaczonym terminie, mogą to uczynić jeszcze 24 stycznia (wtorek). Jest to termin dodatkowej kolędy. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii oraz w kancelarii.

3.   W sobotę 21 stycznia odbędzie się pomiar strojów liturgicznych. Dla chłopców od godz. 16.00 klasa 3a,b,c,d szkoła 26, godz. 16.15 chłopcy ze szkoły 21 i innych szkół. Dziewczynki od godz. 16.30 klasy 3a,b,c,d szkoła 26, godz. 16.45 dziewczynki ze szkoły 21 i innych szkół.

4.   W niedzielę 29 stycznia na Mszy św. o godz. 11.30 nastąpi poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.

5.   W agenda parafialna czynna do godz. 14.00. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. Gość Niedzielny i Niedziela.

 

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: