MENU

 

 


 

Licznik odwiedzin

1764176
WszystkieWszystkie1764176

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ADWENTU

11.12.2022r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- we wtorek – Św. Łucji, dz. i m.

- wśrodę – Św. Jana od Krzyża, prezb. i dr K.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask od Pana Boga i orędownictwa świętych patronów.

1.   Zachęcamy do udziału w RORATACH - Mszach św. wotywnych ku czci Matki Bożej. Wszystkich Parafian, szczególnie dzieci, młodzież serdecznie zapraszamy, na Msze św. roratnie od poniedziałku do piątku na 18.00.

2.   Dzisiaj Rada Parafialna, przy wyjściu z kościoła, będzie zbierała ofiary na cele remontowe parafii. Za wsparcie modlitewne i złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

3.   W zakrystii po każdej Mszy św. możemy nabywać poświęcone opłatki.Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na utrzymanie kościoła i ogrzewanie salek parafialnych w których spotykają się grupy.

4.   We wtorek 13 grudnia po Mszy św. wieczornej, zapraszamy przedstawicieli grup parafialnych na spotkanie organizacyjne związane z przygotowaniem wystroju kościoła na Święta Bożego Narodzenia.

5.   Szkoła modlitwy osobistej. Najbliższe spotkanie w sobotę 17grudnia po Mszy św. wieczornej.

6.   W piątek 16 grudnia w naszej parafii przypada całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, zachęcamy do adoracji Jezusa Eucharystycznego w naszej kaplicy adoracyjnej.

7.   Nauki przedmałżeńskie 11 grudnia o godz. 19.00.

8.   Na Facebooku naszej parafii został ogłoszony konkurs na najpiękniej wykonany wieniec adwentowy. Zapraszamy do udziału. Szczegóły i regulamin konkursu na Facebooku parafii.

9.   W agendzie parafialnej są dostępne świece CARITAS – „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”, dużą świecę możemy kupić za 20 zł, małą za 10 zł. Zachęcamy również do lektury tygodników katolickich. Są dostępne kartki świąteczne z przesłaniem religijnym oraz kalendarze na 2023r.

10.  Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia.

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY