MENU

 

 


 

Licznik odwiedzin

1764153
WszystkieWszystkie1764153

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU

04.12.2022r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- w środę – Św. Ambrożego bp i dr K

- wczwartek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask od Pana Boga i orędownictwa świętych patronów.

1.   Dziś I niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. Adoracja eucharystyczna, po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

2.   Zachęcamy do udziału w RORATACH - Mszach św. wotywnych ku czci Matki Bożej. Wszystkich Parafian, szczególnie dzieci, młodzież serdecznie zapraszamy, na Msze św. roratnie od poniedziałku do piątku na 18.00.

3.   W przyszłą niedzielę Rada Parafialna, przy wyjściu z kościoła, będzie zbierała ofiary na cele remontowe parafii. Za wsparcie modlitewne i złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

4.   Możemy nabywać poświęcone opłatki.Po zakończonej każdej Mszy św. z tyłu kościoła u pani Ewy. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na utrzymanie kościoła i salek parafialnych w których spotykają się grupy.

5.   W czwartek 8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP zapraszamy do naszego sanktuarium na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem od godz. 12.00 do godz. 13.00 w Godzinie Łaski.

6.   W dzisiejszą niedzielę, po każdej Mszy Świętej, zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz pomocy Kościołowi na Wschodzie.

7.   Szkoła modlitwy osobistej. Najbliższe spotkanie w sobotę 10grudnia po Mszy św. wieczornej.

8.   Poświęcenie medalików i modlitewników dzieciom pierwszokomunijnym odbędzie się w dzisiaj 04 grudnia podczas Mszy św. o godz. 11.30. Medaliki i modlitewniki można nabyć w agendzie parafialnej. 04 grudnia po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się krótkie spotkanie dla rodziców dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 21i innych szkół oraz Szkoły nr 26.

9.   Nauki przedmałżeńskie 11 grudnia o godz. 19.00.

10. Na Facebooku naszej parafii został ogłoszony konkurs na najpiękniej wykonany wieniec adwentowy. Zapraszamy do udziału. Szczegóły i regulamin konkursu na Facebooku parafii.

11. W agendzie parafialnej są dostępne świece CARITAS – „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”, dużą świecę możemy kupić za 15 zł, małą za 7 zł. Zachęcamy również do lektury tygodników katolickich. Od dzisiejszej niedzieli Gość Niedzielny i Niedziela dostępne są w nowej cenie 8 zł. Są dostępne kartki świąteczne z przesłaniem religijnym oraz kalendarze na 2023r.

12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia.

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY