MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.08.2022r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

- w środę – Św. Jacka 

- w sobotę – Św. Bernarda

1.   Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask od Pana Boga i orędownictwa świętych patronów.

2.    W dniu dzisiejszym po Mszach św. Rada Parafialna, przy wyjściu z kościoła, będzie zbierała ofiary na cele remontowe naszej parafii.

3.   Jutro uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Msze św. odprawiamy w porządku niedzielnym. Nie ma Mszy św. o godz. 20.00. Po każdej Mszy Świętej, odbędzie się błogosławieństwo ziół i kwiatów jako wyraz wdzięczności za tegoroczne plony ziemi. Również w tym dniu przy wyjściu z kościoła odbędzie się zbiórka na dokończenie nowych kościołów w Diecezji Świdnickiej.

4.    W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek na Wyższe Seminarium Diecezji Świdnickiej.

5.   W czwartek 18 sierpnia wyjazd pielgrzymów do Medjugorie. Zbiórka z bagażami o godz. 13.30, wyjazd autokaru o godz. 14.00.

6.    Wystawiona jest „KSIĘGA ZADOŚĆUCZYNIENIA I WYNAGRODZENIA PANU BOGU” Księga znajduje się przy figurze św. Józefa. Zachęcamy do postu w środy i piątki.

7.   W lipcu i sierpniu agenda parafialna nie czynna. Prasę katolicką można nabyć w zakrystii.

8.    Wszystkim, dzieciom, młodzieży oraz tym, którzy udają się na wakacje i urlopy życzymy bezpiecznego wypoczynku, dobrej pogody i opieki Pana Boga.

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: