MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.08.2022r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek – Św. Dominika

- we wtorek – Św. Teresy Benedykty od Krzyża – patronki Europy

- w środę – Św. Wawrzyńca

- w czwartek – Św. Klary

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask od Pana Boga i orędownictwa świętych patronów.

1.   Przeżywamy dziś pierwszą niedzielą miesiąca, po Mszach św. adoracja eucharystyczna, po Eucharystii o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych

2.   W niedziele wakacyjne jest sprawowana dodatkowa Msza św. o godz. 20.00.

3.   W następną niedzielę po Mszach św. Rada Parafialna, przy wyjściu z kościoła, będzie zbierała ofiary na cele remontowe naszej parafii.

4.   Wystawiona jest „KSIĘGA ZADOŚĆUCZYNIENIA I WYNAGRODZENIA PANU BOGU” Księga znajduje się przy figurze św. Józefa. Zachęcamy do postu w środy i piątki.

5.   W sobotę 13 sierpnia na godz. 18.00 zapraszamy czcicieli Matki Bożej Fatimskiej, na kolejną Mszę św. fatimską. Intencje na tę Mszę św. zbiorową przyjmujemy w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.

6.   W lipcu i sierpniu agenda parafialna nie czynna. Prasę katolicką można nabyć w zakrystii.

7.    Wszystkim, dzieciom, młodzieży oraz tym, którzy udają się na wakacje i urlopy życzymy bezpiecznego wypoczynku, dobrej pogody i opieki Pana Boga.

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

 

 

Apel Biskupa Świdnickiego

w związku z wypadkiem polskiego autokaru w Chorwacji

Siostry i Bracia!

Wobec tragedii, jaka wydarzyła się w drodze pielgrzymom zmierzającym do Medjugorie, proszę o serdeczną modlitwę za wszystkich, którzy zginęli w tym wypadku, za poszkodowanych i za pogrążone w smutku rodziny.

Proszę wszystkich duszpasterzy, aby podczas najbliższych dni pośród wielu intencji wypowiadanych w czasie sprawowanej liturgii była także modlitwa za poszkodowanych w tej katastrofie.

Łączymy się w bólu i serdecznej modlitwie.

Bp Marek Mendyk,

biskup świdnicki

 

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: