MENU

 

 


 

Licznik odwiedzin

1642342
WszystkieWszystkie1642342

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

31.07.2022r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek – Św. Alfonsa Marii Liguoriego

- w czwartek – Św. Jana Marii Vianneya

- w sobotę – Święto Przemienienia Pańskiego

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask od Pana Boga i orędownictwa świętych patronów.

1. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca, po Mszach św. adoracja eucharystyczna, po Eucharystii z godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

2. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek na godz. 17.30 zapraszamy na różaniec w intencji powołań, w piątek spowiedź rano w czasie Mszy św. po południu od godz. 17.00.

3. W niedziele wakacyjne jest sprawowana dodatkowa Msza św. o godz. 20.00.

4. Zachęcamy do podpisania petycji „W obronie chrześcijan”, która ma na celu stłumienie narastającej agresji wobec Kościoła.

5. W poniedziałek rozpocznie się Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę – zachęcamy do duchowej łączności z pielgrzymami. W tygodniu po zakończonej Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy dziesiątkiem różańca w intencji pielgrzymów.

6. Wystawiona jest „KSIĘGA ZADOŚĆUCZYNIENIA I WYNAGRODZENIA PANU BOGU” Księga znajduje się przy figurze św. Józefa. Zachęcamy do postu w środy i piątki.

7. W lipcu i sierpniu agenda parafialna nie czynna. Prasę katolicką można nabyć w zakrystii.

8. Wszystkim, dzieciom, młodzieży oraz tym, którzy udają się na wakacje i urlopy życzymy bezpiecznego wypoczynku, dobrej pogody i opieki Pana Boga.

 

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY