MENU

 

 


 

Licznik odwiedzin

1764132
WszystkieWszystkie1764132

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

03.07.2022 r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- w środę – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

- w piątek – Św. Jan z Dukli

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask od Pana Boga  i orędownictwa świętych patronów.

1.   W dzisiejszą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszach Świętych nabożeństwo Eucharystyczne z indywidualnym błogosławieństwem. Dziś po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. 

2.    W tym tygodniu przeżywamy I czwartek miesiąca, na godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.

3.    Od dzisiejszej niedzieli 3 lipca dodatkowa Msza św. w niedzielę o godz. 20.00. Ta dodatkowa Msza św. będzie sprawowana w lipcu i w sierpniu.

4.    W następną niedzielę po Mszach św. Rada Parafialna, przy wyjściu z kościoła, będzie zbierała ofiary na cele remontowe naszej parafii.

5. Od 27 czerwca swoją posługę w naszej parafii rozpoczął nowy ksiądz wikariusz – ks. Maciej Sroczyński. Powitanie ks. Macieja w naszej parafii odbędzie się na Mszy św. o godz. 8.30.

6.  1 sierpnia rozpocznie się 19 – sta piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę. Po dwóch latach ograniczeń związanych z pandemią, w tym roku odbywać się będzie bez żadnych limitów i ograniczeń sanitarnych. Już teraz zachęcamy do rezerwowania sobie czasu na jakże piękne rekolekcje w drodze, którym przyświeca duch modlitwy, ofiary i braterskiej miłości. Pielgrzymka potrwa od 1 – go do 8 – go sierpnia. Szczegóły na facebooku pielgrzymki i u ks. Wojciecha Oleksego.

 Spotkanie organizacyjne w naszej parafii w poniedziałek 18 lipca po wieczornej Mszy św. o 18.00 oraz we wtorek 19 lipca po wieczornej Mszy św. o 18.00 w Kolegiacie NMP Bolesnej (Rynek)

7.   W lipcu i sierpniu agenda parafialna nieczynna. Prasę katolicką można nabyć w zakrystii.

8.    Wszystkim dzieciom, młodzieży, oraz tym, którzy udają się na wakacje i urlopy życzymy bezpiecznego wypoczynku, dobrej pogody i opieki Pana Boga.

 

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY