28.05.2022r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- w wtorek – święto Nawiedzenie NMP

- w środę – Św. Justyna męcz.

- w piątek – Świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych oraz opieki Maryi - Matki Kościoła

1.  W środę obchodzimy Dzień Dziecka, wszystkim dzieciom życzymy, aby wzrastały w łasce u Boga i ludzi, oraz aby zawsze były radością i pociechą dla swoich rodziców.

2.  Zapraszamy dzisiaj na o godz. 19.00 na „Koncert dla Matki” W programie pieśni Maryjne.

3.  W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o 17.30 różaniec w intencji powołań kapłańskich, zakonnych
i misyjnych. W piątek spowiedź św. rano w trakcie Mszy św., po południu spowiedź od godz. 17.00. W sobotę księża udadzą się do chorych z ostatnią wizyta przed wakacjami.

4.  Zmiana tajemnic we wspólnocie Żywego Różańca w następną niedziele po Mszy św. o godz. 8.30.

5.  W naszym Sanktuarium Relikwii Krzyża Świętego wznawiamy możliwość uczestnictwa w całonocnej Modlitwie Uniżenia. 12 osób od godz. 20.00 do godz. 6.00 leżąc krzyżem będzie się modlić. Całonocna modlitwa uniżenia w najbliższy pierwszy piątek 03 czerwca. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii.

6.  Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych. Nabożeństwo bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

7.  Nauki Przedmałżeńskie dla naszego miasta rozpoczną się w sobotę 04 czerwca o godz. 19.00 w parafii Św. Aniołów Stróżów. Szczegółowe informacje w tamtejszej parafii.

8.  Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Zachęcamy do lektury Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa.

9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i udanego nowego tygodnia