01.05.2022r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek – Św. Atanazego

- we wtorek – uroczystość NMP Królowej Polski. Głównej patronki Polski

- w środę – Św. Floriana męcz. Patrona strażaków

- w piątek –  święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba

Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych oraz opieki Maryi - Matki Kościoła

1.   W dniu dzisiejszym z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu

2.   Zmiana tajemnic we wspólnocie Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 8.30. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi świętej od godz. 17:00 do 18:00.

3.  We wtorek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Święte według porządku niedzielnego.

4.   Na prośbę parafian w tym roku nabożeństwa majowe oraz czerwcowe odbywać się będą bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

5.   Zapraszamy do wspólnej modlitwy za księdza Wojciecha na Mszę św. o godz. 11.30.

6.   Próba dzieci do I Komunii Św. w czwartek i piątek o godz. 18.30. Spowiedź dla dzieci i ich rodziców w sobotę 07 maja od godz. 9:30.

7.   W następną niedzielę Rada Parafialna, przy wyjściu z kościoła będzie zbierała ofiary na cele remontowe parafii.

8.   W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Dobrego Pasterza, którą rozpoczniemy tydzień modlitw o powołania do służby w kościele. Tego dnia zbiórka ofiar do puszek na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Świdnickiej.

9.   W dniach od 21 do 22.05.2022r. z naszej parafii będzie organizowana pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Licheniu oraz do Narodowego Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu. Szczegóły na stronie internetowej parafii i w gablocie przy wyjściu z kościoła. Koszt pielgrzymki 280 zł. Przy zapisie wpłata I raty 100 zł

10. Pielgrzymka do miejsc objawień Matki Bożej w Medziugorie organizowana będzie z naszej parafii od 18 do 26.08.2022r. (9dni) Koszt 600 zł. + 180 euro W cenę wliczony jest przejazd autokarem klasy premium, ubezpieczenie, śniadania i obiadokolacje. Szczegóły na stronie internetowej parafii i w gablocie przy wyjściu z kościoła. Więcej informacji u ks. Łukasza.

11. Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Zachęcamy do lektury Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa.

12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i udanego nowego tygodnia