Wałbrzych, 23.01.2022 r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

poniedziałek – Św. Franciszka Salezego bp i dr K.

wtorek – Nawrócenie Św. Pawła Ap. – święto

środa – Św. Bp Tymoteusza i Tytusa

piątek – Św. Tomasza z Akwinu

Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy życzenia wielu łask od Pana Boga oraz orędownictwa Maryi.

1.   Dziś w kościele, po raz trzeci z inicjatywy Papieża Franciszka, obchodzimy niedzielę Słowa Bożego.

2.   Dobiega końca rewizyta kolędowa w naszej parafii. Ostatnia Msza św. kolędowa zostanie odprawiona w poniedziałek 24.01.2022r. o godz. 18.00 zapraszamy na nią mieszkańców ul. Jana Pawła II oraz wszystkich parafian, którzy z różnych powodów nie mogli uczestniczyć wcześniej.

3.   Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.30 nastąpi poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.

4.   Wystawiona jest „KSIĘGA ZADOŚĆUCZYNIENIA I WYNAGRODZENIA PANU BOGU”. Księga znajduje się przy figurze św. Józefa. Zachęcamy do postu w środy w intencji złamanych przysięg i w piątki w intencji złamanych postów.

5.   W przyszłą niedzielę po, każdej Mszy Świętej zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na potrzeby kościoła katedralnego.

6.   Przypominamy o obowiązkowej dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła oraz noszeniu maseczek ochronnych.

7.  W agenda parafialna czynna do godz. 14.00. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. Niedzieli Gość Niedzielny i Niedziela dostępne są cenie 8 zł. oraz świece gromniczne.

8.  Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia