09.01.2022 r.

Naszym Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze, życzymy obfitości Bożych na każdy dzień.

1.   Rozpoczęliśmy rewizytę kolędową w naszej parafii. Msze św. kolędowe sprawowane w intencji parafian o 18.00. Plan kolędy znajduję się
w gablocie przy wyjściu z kościoła na stronie internetowej naszej parafii, na facebooku naszej parafii oraz otrzymaliśmy go do wraz z listem do naszych skrzynek pocztowych.

2.   W niedzielę 23 stycznia na Mszy św. o godz. 11.30 nastąpi poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.

3.   Wystawiona jest „KSIĘGA ZADOŚĆUCZYNIENIA I WYNAGRODZENIA PANU BOGU”. Księga znajduje się przy figurze św. Józefa. Zachęcamy do postu w środy w intencji złamanych przysięg i w piątki w intencji złamanych postów.

4.   Zapraszamy chętnych chłopców do służby przy ołtarzu. Zbiórki w niedzielę o godz. 11.00 w zakrystii. Więcej informacji u ks. Wojciecha.

5.   Przypominamy o obowiązkowej dezynfekcji rąk przy wejściu do kościoła oraz noszeniu maseczek ochronnych.

6.   W agenda parafialna czynna do godz. 14.00. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. Niedzieli Gość Niedzielny i Niedziela dostępne są cenie 8 zł.
Są dostępne kalendarze na 2022r.

7.   Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia.