MENU

 

 


 

Licznik odwiedzin

1327718
WszystkieWszystkie1327718

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Wałbrzych, 01.08.2021 r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- w środę – Św. Jana Marię Vianneya – patrona proboszczów

- w piątek – Święto Przemienienia Pańskiego

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask od Pana Boga i orędownictwa świętych patronów.

1.   Przeżywamy dziś pierwszą niedzielą miesiąca, po Mszach św. adoracja eucharystyczna, po Eucharystii o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

2.   W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek na godz. 17.30 zapraszamy do modlitwy w intencji powołań, w piątek spowiedź rano w czasie Mszy św. po południu od godz. 17.00.

3.   W każdą niedzielę w lipcu i sierpniu sprawowana jest dodatkowa Msza św. o godz. 20.00.

4.   W czasie wakacji spowiedź w tygodniu w trakcie Mszy Świętych.

5.   Trwa Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę – zachęcamy do duchowej łączności z pielgrzymami. W tygodniu po zakończonej Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy dziesiątkiem różańca w intencji pielgrzymów. Wyjazd autokarem dla zapisanych osób na zakończenie pielgrzymki 8 sierpnia w niedzielę o godz. 7.30 z pod kościoła – powrót po Apelu Jasnogórskim około 21.30.

6.   Wystawiona jest „KSIĘGA ZADOŚĆUCZYNIENIA I WYNAGRODZENIA PANU BOGU”. Księga znajduje się przy obrazie św. Józefa. Zachęcamy do postu w środy i piątki.

7.   W lipcu i sierpniu agenda parafialna nieczynna. Prasę katolicką można nabyć w zakrystii     i z tyłu kościoła.

8.   W następną niedzielę po Mszach św. Rada Parafialna, przy wyjściu z kościoła, będzie zbierała ofiary na cele remontowe naszej parafii.

9.   Z okazji przypadającego Dnia solidarności z poszkodowanymi w nawałnicach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii, w odpowiedzi na Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski Abp Stanisława Gądeckiego, przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na wsparcie dla powodzian.

10. Wszystkim, dzieciom, młodzieży oraz tym, którzy udają się na wakacje i urlopy życzymy bezpiecznego wypoczynku, dobrej pogody i opieki Pana Boga.

WSPÓLNOTY