OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Wałbrzych, 11.07. 2021 r.

 W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu bpa i męcz.

- we wtorek – świętych pust. Andrzeja Świerada i Benedykta

- w czwartek – św. Bonawentury bpa

- w piątek – NMP z Góry Karmel

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask od Pana Boga i orędownictwa świętych patronów.

1.   W niedziele wakacyjne będzie sprawowana dodatkowa Msza św. o godz. 20.00.

2.   Z racji wakacji, w tygodniu, spowiadamy piętnaści minut. przed Mszą św.

3.   W dzisiejszą niedzielę, Panowie z Rady Parafialnej, będą zbierali, przy wyjściu z kościoła ofiary na cele remontowe naszego sanktuarium. Za okazywane wsparcie modlitewne i materialne składamy serdeczne Bóg zapłać.

4.   We wtorek 13 sierpnia na godz. 18.00 zapraszamy czcicieli Matki Bożej Fatimskiej, na koleją Mszę św. fatimską. Intencje na tę Mszę św. zbiorową przyjmujemy w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.

5.   Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę coraz bliżej - bądź odważny i zdecyduj się na te wyjątkowe rekolekcje w drodze. Zapisy u ks. Wojciecha.

6.   Konkurs na najlepszego ministranta wakacji trwa. Oceniamy frekwencje, nagrodą będzie kosz słodyczy na osłodzenie smutku z powodu końca wakacji.

7.   Wystawiona jest „KSIĘGA ZADOŚĆUCZYNIENIA I WYNAGRODZENIA PANU BOGU” Księga znajduje się przy obrazie św. Józefa. Zachęcamy do postu w środy i piątki.

8.   W lipcu i sierpniu agenda parafialna nie czynna. Prasę katolicką można nabyć w zakrystii i z tyłu kościoła.

9.   Wszystkim, dzieciom, młodzieży oraz tym, którzy udają się na wakacje i urlopy życzymy bezpiecznego wypoczynku, dobrej pogody i opieki Pana Boga.

 Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz