OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Wałbrzych, 04.07. 2021 r.

 

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- we wtorek – bł. Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

- w czwartek – św. Jan z Dukli, prezb.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask od Pana Boga i orędownictwa świętych patronów.

1.   Dzisiaj po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

2.   Z racji wakacji, w tygodniu, spowiadamy piętnaści minut. przed Mszą św.

3.   Od dzisiejszej niedzieli 4 lipca dodatkowa Msza św. w niedzielę o godz. 20.00. Ta dodatkowa Msza św. będzie sprawowana w lipcu i w sierpniu.

4.   W następną niedzielę po Mszach św. Rada Parafialna, przy wyjściu z kościoła, będzie zbierała ofiary na cele remontowe naszej parafii.

5.   Od 28 czerwca swoją posługę w naszej parafii rozpoczął nowy ks. wikariusz – ks. Wojciech Oleksy. Powitanie ks. Wojciecha w naszej parafii odbędzie się na Mszy św. o godz. 13. Życzymy Bożego błogosławieństwa w jego pracy duszpasterskiej w naszej wspólnocie parafialnej.

6.   Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę coraz bliżej - bądź odważny i zdecyduj się na te wyjątkowe rekolekcje w drodze. Zapisy u ks. Wojciecha.

7.   Od dzisiejszej niedzieli wystawiona jest „KSIĘGA ZADOŚĆUCZYNIENIA I WYNAGRODZENIA PANU BOGU” Księga znajduje się przy obrazie św. Józefa. Zachęcamy do postu w środy i piątki.

8.   W lipcu i sierpniu agenda parafialna nie czynna. Prasę katolicką można nabyć w zakrystii i z tyłu kościoła.

9.   Wszystkim, dzieciom, młodzieży, oraz tym, którzy udają się na wakacje i urlopy życzymy bezpiecznego wypoczynku, dobrej pogody i opieki Pana Boga.

 

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz