MENU

 

 


 

Licznik odwiedzin

1309425
WszystkieWszystkie1309425

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA X NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Wałbrzych, 13.06.2021 r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek – Bł. Michała Kozala

- w czwartek – Św. Brata Alberta Chmielowskiego

- w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia  wielu łask od Pana Boga i orędownictwa świętych patronów.

1.   Zapraszamy na godzinę 18.00 czcicieli Matki Bożej Fatimskiej na Mszę św. i nabożeństwo fatimskie z racji 13 – go miesiąca. Intencje na tę Mszę św. zbiorową przyjmujemy w zakrystii.

2.   W dniu dzisiejszym Rada Parafialna, po Mszach św., przy wyjściu z kościoła będzie zbierała ofiary na cele remontowe parafii.

3.   W następną niedzielę Msza św. na zakończenie roku szkolno – katechetycznego o godz. 11.30. Zapraszamy nauczycieli, rodziców, dzieci i młodzież do modlitwy w podziękowaniu za kolejny rok edukacji.

4.   Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę coraz bliżej - bądź odważny i zdecyduj się na te wyjątkowe rekolekcje w drodze. Spotkania organizacyjne dla Pielgrzymów Pieszych:

29 czerwca – wtorek – godz. 19:00 - parafia pw. św. Franciszka

30 czerwca – środa – godz. 19:00 – parafia św. Aniołów Stróżów

1 lipca – czwartek – godz. 19:00 – parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

5.   Informujemy, że od przyszłej niedzieli, 20 czerwca, decyzją wszystkich księży biskupów na terenie całej Polski zostaje zniesiona dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej. Przypominamy, że dalej w kościele obowiązuję obowiązek zasłania ust i nosa oraz dezynfekcja dłoni.

6.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką. Zachęcamy do lektury Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa.

7.   Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i udanego nowego tygodnia.

 

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY