Wałbrzych, 04.04.2021 r.

1.   W dniu dzisiejszym przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Msza św. rezurekcyjna o godz. 6.00. Kolejne Msza św. co godzinę 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00 i 18.00. Msza św. chrzcielna o godz. 13.00.

2.   Wszystkim Parafianom i Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne, niech Jezus Zmartwychwstały błogosławi Wam i Waszym rodzinom. Niech zwycięzca śmierci wspiera was łaską zdrowia, swoimi darami. Niech tajemnica Zmartwychwstania Bożego Syna napełnia wasze serca radością.

3.   Jutro drugi dzień świąt - Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. sprawujemy co godzinę zaczynając od Mszy św. o godz. 7.00. Jutro zbiórka ofiar do puszek na rzecz Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu i Seminarium Duchownego Diecezji Świdnickiej.

4.   W następną niedzielę Rada Parafialna, przy wyjściu z kościoła będzie zbierała ofiary na cele remontowe parafii.

5.   Zmiana tajemnic we wspólnocie Żywego Różańca w następną niedziele po Mszy św. o godz. 8.30.

6.   Do najbliższej niedzieli, która będzie Niedzielą Miłosierdzia Bożego trwa Oktawa Wielkanocna. Dni Oktawy to jedna wielka niedziela, dlatego w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7.   W dniu 10 kwietnia, w sobotę o godz. 18.00 w naszej wspólnocie będziemy przeżywali bierzmowanie, którego udzieli JE Ks. Bp Marek Mendyk

8.   Próba generalna dla kandydatów do bierzmowania w czwartek i piątek o godz. 17.00. Spowiedź dla kandydatów i rodziców w sobotę o godz. 9.30.

9.   Prasę katolicką, w dni dzisiejszym, możemy nabyć w zakrystii.