Wałbrzych, 07.02.2021 r.

1.   W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy :

Czwartek –  wspomnienie NMP z Lourdes, w tym dniu przeżywamy XXVII Światowy Dzień Chorego. Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych będzie w naszej parafii w czwartek na Mszy św. o godz. 9.00. Prosimy, rodziny, sąsiadów, znajomych, aby pomogli  osobom starszym, mającym trudności z poruszaniem się, przybyć  do kościoła.

Naszym Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze,  życzymy obfitości darów Ducha Św. oraz orędownictwa św. Józefa.

2.   Dziś pierwsza niedziela miesiąca, pod koniec każdej Mszy św. adoracja eucharystyczna. W przyszłą niedzielę tj. 14 lutego, przy wyjściu z kościoła, Rada Parafialna, będzie zbierała ofiary na cele remontowe parafii. Za troskę o kościół duchowy i materialny składamy serdeczne Bóg zapłać.

3.   Informacja dla rodziców i dzieci komunijnych! W sobotę 20 lutego na godz. 13.30 zapraszamy dzieci komunijne i rodziców tych dzieci na wybór i pierwszy pomiar strojów liturgicznych. W tym dniu firma szyjąca stroje komunijne w naszej parafii, przedstawi kilka propozycji strojów i większością głosów rodzice wybiorą strój liturgiczny komunijny dla dziewczynek i chłopców.

4.    W środę, 10 lutego, zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18. W tym dniu będziemy sprawować Eucharystię w intencji ks. Pawła Laski, naszego wikariusza, który decyzją księdza Biskupa Świdnickiego obejmuje urząd Proboszcza w parafii Sady Górne. Księdzu Pawłowi dziękujemy za prawie 6 lat posługi duszpasterskiej w naszej parafii i życzymy obfitości łask Bożych na nowej parafii.

5.   Na kolejny tydzień, który jest przed nami, powierzamy się opiece Świętej Rodziny.

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz