Wałbrzych, 24.01.2021 r.

1.   Dziś w kościele, po raz drugi-  z inicjatywy Papieża Franciszka,  obchodzimy niedzielę Słowa Bożego.

2.   W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy :

Poniedziałek – święto nawrócenia Św. Pawła Apostoła

Wtorek – świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

Czwartek – św. Tomasza z Akwinu, prezb. i dr K

Sobota – w diecezji świdnickiej święto – rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Świdnicy

Naszym Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze,  życzymy obfitości Bożych łask oraz opieki świętego Józefa.

3.   Przypominamy kandydatom do bierzmowania , że do dziś jest ostateczny termin oddania indeksów bierzmowanych oraz świadectwa chrztu św.

4.   Przypominamy, że w dni powszednie, z sakramentu pokuty i pojednania, możemy skorzystać 15 minut przed Mszą św.

5.   Drodzy Parafianie , zakończyliśmy rewizytę kolędową. Z takiej formy kolędy skorzystała rodzin z naszej parafii.                                                                  Bardzo Wam  dziękujemy za waszą obecność i wspólną modlitwę w kościele. Dziękujemy za złożone ofiary , które przeznaczymy na cele kościelne , diecezjalne, parafialne i misyjne.

6.   Dziś zgodnie z opdowiedzią na Apel Biskupa Świdnickiego ks. bpa Marka Mendyka zbierane są ofiary do puszek w związku z "Dniem solidarności z Chorwacją".

7.    Na kolejny tydzień, który jest przed nami, przyjmijmy błogosławieństwo Boże.

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz