Wałbrzych, 17.01.2021 r.

1.   W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy:

We wtorek – św. Józef Sebastian Pelczar, bp.

W czwartek – św. Agnieszka dz. i męcz.

Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy życzenia wielu łask od Pana Boga oraz orędownictwa Maryi.

2.   W minioną niedzielę, Rada Parafialna, na cele remontowe zebrała kwotę 6700 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

3.   Trwa rewizyta kolędowa. W poniedziałek ul. Senatorska 1- 31; wtorek ul. Senatorska 32 – 66; środa ul. Grodzka; czwartek ul. Jana Pawła II. Istnieje jeszcze możliwość dołączenia się do modlitwy w intencji Rodzin naszej Parafii dla mieszkańców, którzy nie mogli uczestniczyć we wcześniejszych terminach. Zakończenie rewizyty kolędowej w czwartek 21.01.2021r.

4.  Przypominamy kandydatom do bierzmowania, że do końca grudnia 2020 r. mieli dostarczyć świadectwa chrztu świętego. Dzisiaj ostatni dzień na dostarczenie tego dokumentu. Prosimy również, aby kandydaci do bierzmowania przy składaniu świadectwa chrztu, przynieśli indeksy bierzmowanych – te indeksy zostawiamy w zakrystii celem sprawdzenia praktyk związanych z przygotowaniem do bierzmowania.

5.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką. Zachęcamy do lektury Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

6.   Mamy jeszcze w tym miesiącu wolne intencje. Każda rodzina powinna w ciągu roku zamówić 3 Msze św.: Dziękczynną; za zmarłych; o zdrowie Boże błog., w Rodzinie.