Wałbrzych, 25.12.2020 r.

1.   Drodzy nasi Parafianie i Goście przyjmijcie od Księży pracujących w naszej Parafii serdeczne życzenia, aby Jezus jak najpełniej był obecny w Waszym życiu,  pracy i  nauce . Niech napełnia Was swym światłem i pokojem. Życzymy Wam – by  w Waszych Rodzinach panował pokój i miłość. Zanieście nasze życzenia chorym   i samotnym – niech Jezus przyniesie im nadzieję i umocnienie.  Życzymy naszym  Parafianom i Gościom, aby świąteczne dni upłynęły Wam w dobrym zdrowiu i radości.

2.   Jutro drugi dzień świąteczny – liturgiczne wspomnienie św. Szczepana. Msze św. odprawimy w porządku niedzielnym. Ofiary składane jutro  na tacę  przeznaczone są na Katolicki Uniwersytet  Lubelski.

3.   W niedzielę 27 grudnia, w liturgii będziemy wspominać  Jana Apostoła i Ewangelistę. W tym dniu po każdej Mszy św. nastąpi błogosławieństwo wina, które następnie wierni będą mogli skosztować.  W tym dniu również nasz ks. Proboszcz Jan Gargasewicz, przeżywa swoje święto patronalne  - Imieniny. Uroczysta Msza św. imieninowa w intencji ks. Proboszcza Jana odbędzie się w najbliższą niedzielę 27 grudnia o godz. 1300. Serdecznie zapraszamy na tę Mszę św. wszystkich Parafian, oraz poszczególne grupy parafialne. Naszego solenizanta -  Proboszcza Jana, polecamy modlitwom Parafian.

4.   Przyszła niedziela jest niedzielą Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Naszą modlitwą szczególnie będziemy otaczać wszystkie rodziny naszej parafii

5.   W środę - 30 grudnia o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. za Wszystkich Zmarłych Parafian w 2020 Zapraszamy Rodziny i Znajomych do wspólnej modlitwy za drogich nam zmarłych.

6.   W czwartek 31 grudnia zapraszamy na Mszę św. na zakończenie starego roku. na godz.  1800

7.  Kolęda

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz