Wałbrzych, 20.12.2020 r.

1.   W minioną niedzielę, Rada Parafialna, na cele remontowe zebrała kwotę 10190 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

2.   W czwartek wigilia Narodzenia Pańskiego, w tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00  - z racji wieczornych Mszy św. Pasterskich. Msze św. Pasterskie o godz. 22.00 i 24.00.

3.   W piątek 25 grudnia Boże Narodzenie. Msze św. w porządku niedzielnym. Nie będzie dodatkowej  Mszy św. chrzcielnej, ponieważ jest tylko jedno dziecko do chrztu. To dziecko ochrzcimy na Eucharystii o godz. 13.00.  W TYM DNIU NIE BĘDZIE MSZY ŚW. O GODZINIE 7.00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4.   W sobotę 26 grudnia drugi dzień świąt – liturgiczne wspomnienie św. Szczepana. Msze św. odprawimy w porządku niedzielnym.

5.  W niedzielę 27 grudnia, święto Jana Apostoła i Ewangelisty. W tym dniu po każdej Mszy św. nastąpi błogosławieństwo wina, które następnie wierni będą mogli skosztować.  W tym dniu również nasz ks. Proboszcz Jan Gargasewicz, przeżywa swoje święto patronalne  - Imieniny. Uroczysta Msza św. imieninowa w intencji ks. Proboszcza Jana odbędzie się w niedzielę 27 grudnia o godz. 1800. Serdecznie zapraszamy na tę Mszę św. wszystkich Parafian, oraz poszczególne grupy parafialne. Naszego solenizanta -  ks. Proboszcza Jana, polecamy modlitwom Parafian i Gości.

6.   W środę - 30 grudnia o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. za Wszystkich Zmarłych Parafian, których odprowadziliśmy na miejsce wiecznego odpoczynku w tym kończącym się  2020 roku. Zapraszamy Rodziny, Znajomych i Sąsiadów do wspólnej modlitwy za drogich nam zmarłych.

7.   W czwartek 31 grudnia zapraszamy na Mszę św. na zakończenie starego roku na godz. 1800.

8.   Wspólnota DOM BOŻY zaprasza na Kurs Małżeński Alpha w wersjiOn-line. Kurs Małżeński Alphato seria siedmiu spotkań stworzonych po to, by pomóc każdej parze w pracy nad wzmocnieniem wzajemnych relacji i budowaniem silnego małżeństwa. Początek w piątek 8 stycznia 2021 r. Spotkania będą się odbywać na platformie ZOOM. Szczegóły na naszej parafialnej stronie internetowej i od przyszłego tygodnia w gablocie.

9.   W Agendzie parafialnej możemy nabyć świece Caritas, kartki z przesłaniem chrześcijańskim. Dostępne są tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny. Natomiast poświęcone opłatki możemy nabyć po każdej Mszy św. wychodząc z kościoła u Pani Ewy oraz w zakrystii.

Ks. dr Jan Gargasewicz – Proboszcz