Wałbrzych, 22.11.2020 r.

1.   W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy :

We wtorek   –  św. męcz. Andrzeja DUNG – LAC, prezb. i Tow.

Wszystkim Parafianom i Gościom , którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje urodziny, imieniny,  jubileusze składamy życzenia wielu łask Bożych.

2.   W dniu dzisiejszym, przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla – jest to święto patronalne Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Eucharystycznego Ruchu Młodych. Dziękujemy osobom z tych grup za piękne świadectwo wiary i umiłowania Eucharystii. Jednocześnie zapraszamy i zachęcamy, nowe osoby – zarówno dziewczynki i chłopców , aby uczęszczali na spotkania ERM – u i LSO.

3.   Dzisiejsza po Mszach św. zbiórka do puszek na budowę nowych kościołów w diecezji.

4.   Dziś na Mszach św. poświęcimy opłatki na stół wigilijny do katolickich rodzin naszej parafii. Poświęcone opłatki możemy nabyć dziś w zakrystii, natomiast w tygodniu w zakrystii i kancelarii parafialnej. Od następnej niedzieli będziemy mogli opłatki nabyć w przedsionku kościoła.

5,   Następną niedzielą tj. 29 listopada rozpoczniemy Nowy Rok Liturgiczny oraz okres Adwentu.

6.   W niedzielę 6 grudnia na Mszy św. o godz. 13.00 poświęcimy dzieciom komunijnym książeczki. Książeczki dla dzieci komunijnych będzie można nabyć w następne dwie niedziele, tj. 29 listopada i 6 grudnia w agendzie parafialnej, po każdej Mszy  św.

7.   Prasę katolicką możemy nabyć w zakrystii.

8,   Na nowy tydzień niech umacnia nas błogosławieństwo Trójcy Świętej.

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz