OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

Wałbrzych, 24.05.2020 r.

W  tym tygodniu liturgii Kościoła  wspominamy :

We wtorek – św. Filipa NEREUSZA, prezb.

W piątek -   św. Urszuli LEDÓCHOWSKIEJ, dz.

1.   Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych na godzinę 17.30, bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.

2.   We Wtorek przeżywamy również Dzień Matki. Panu Bogu polecamy nasze Mamy, prosząc dla żywych, o zdrowie, Boże błogosławieństwo,  natomiast dla zmarłych o nagrodę Nieba.     

3.   Dziś na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy modlić się w int. księdza Dawida z racji jego imienin. Zapraszamy na tę Mszę św. ,do wspólnej modlitwy, za  naszego solenizanta.

4.   W sobotę 30 maja rozpoczniemy czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Św. O godz. 20.30 odmówimy różaniec. Po różańcu prosimy poszczególne grupy do czuwania adoracyjnego , które zakończymy o godzinie 24.00 Mszą św. wigilii Zesłania Ducha św. Intencje na tę Mszę św. zbiorową wpisujemy w zakrystii. Zachęcamy parafian do wspólnej modlitwy.

5.   Wizytację biskupią w naszej parafii rozpoczęliśmy od Mszy św. z udzieleniem bierzmowania młodzieży naszej parafii. Jej zakończenie nastąpi w sobotę 6 czerwca. Na Mszy św. o godz.9.00 Ksiądz Biskup Adam spotka się z grupami parafialnymi, natomiast na Mszy św. o godz. 18.00 Ksiądz Biskup będzie się modlił ze wszystkimi obecnymi na tej liturgii.

Ks. dr Jan GARGASEWICZ - PROBOSZCZ