MENU

 


 

Licznik odwiedzin

1049630
WszystkieWszystkie1049630

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

Wałbrzych, 26.04.2020 r.

1.   W  tym tygodniu wspominamy :

W środę – święto św. Katarzyny SIENEŃSKIEJ, dz. i dK – patronki Europy  

W sobotę  -  uroczystość NMP , Królowej Polski – Głównej Patronki Polski

2.   Informacja dla rodziców i dzieci komunijnych – po piątkowym spotkaniu ustaliliśmy, że I Komunia św. zostaje przełożona na termin 13 września(niedziela) br. W ostatnią niedzielę sierpnia, czyli 30 sierpnia 2020 zapraszamy rodziców dzieci komunijnych na spotkanie na godzinę 14.00, wtedy podejmiemy decyzję potwierdzającą wskazany termin lub zmienimy, w zależności od stanu epidemii w naszym kraju.

3.   Jeżeli chodzi o sakrament bierzmowania, na obecną chwilę, nie wiemy kiedy będzie miał miejsce. Po ustaleniu terminu, z wyprzedzeniem kilku tygodni, podamy do informacji.

4.   Jak już wspominaliśmy w naszym kościele na każdej Mszy św. może uczestniczyć 110 osób. Serdecznie zapraszamy Parafian do wspólnej modlitwy w naszym parafialnym Wieczerniku . Niedziela jest dniem świętym dla nas, dlatego jeśli w niedzielę nie będziemy w kościele na Mszy św. , zachęcamy, aby przyjść na Eucharystię w tygodniu, postarajmy się zadośćuczynić Panu Bogu , aby każdy tydzień był przeniknięty spotkaniem eucharystycznym z Panem Jezusem na Mszy św.

5.   Księża każdego dnia o godzinie 20.30 –odmawiają w kościele różaniec w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

6.   W piątek rozpoczynamy miesiąc maj. Zapraszamy na nabożeństwa majowe na godzinę 17.30, bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.

7.   Spowiedź pierwszopiątkowa rano w czasie Mszy św., po południu od godz. 17.00. Prosimy, aby do spowiedzi przychodzić w maseczkach ochronnych i rękawiczkach.

8.   W najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy członków Róż Różańcowych. Na tej Mszy św. nastąpi zmiana tajemnic różańcowych.

9.   Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na funkcjonowanie naszej parafii oraz jadłodajni . Za okazaną modlitwę, wsparcie i wszelkie dobro, niech Pan Jezus wynagrodzi swoimi łaskami.

10.   Na nowy tydzień naszego życia i obowiązków przyjmijmy błogosławieństwo Boże.  

Ks. dr Jan GARGASEWICZ - PROBOSZCZ

WSPÓLNOTY