Wałbrzych, 12.04.2020 r.

1.   W dniu dzisiejszym przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Msza św. rezurekcyjna o godz. 6.00. Kolejna Msza św. o godz. 8.30. Pozostałe Msze św. wg porządku niedzielnego.

2.   Wszystkim Parafianom i Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia wielkanocne, niech Jezus Zmartwychwstały błogosławi Wam i Waszym rodzinom. Niech zwycięzca śmierci wspiera was łaską zdrowia, swoimi darami, niech umacnia wasze powołanie. Niech tajemnica Zmartwychwstania Bożego Syna napełnia wasze serca radością .

Jednocześnie dziękujemy za włączenie się w dzieło miłosierdzia i wspieranie naszej jadłodajni oraz parafii zarówno finansowo, jak i modlitewnie. Otaczamy wszystkich parafian, ofiarodawców i darczyńców  modlitwą w czasie każdej Mszy św. a także wspominamy o Was podczas modlitwy różańcowej codziennie o godz. 20.30.

3.   Jutro drugi dzień świąt - Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. sprawujemy wg porządku niedzielnego.

4.   W piątek z racji oktawy WIELKANOCY nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5.   Na radosne świętowanie pamiątki Zmartwychwstania Syna Bożego przyjmijmy błogosławieństwo Boże.