Wałbrzych, 8.03.2020 r.

1.   Dzisiaj przeżywamy niedzielę Ad Gentes – jest to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami polskimi. Na ten cel w przyszłą niedziele odbędzie się zbiórka do puszek.

2.   Również dzisiaj obchodzimy Dzień Kobiet – wszystkim Paniom - życzymy wielu łask od Pana Boga , opieki Maryi – wzoru kobiecości i wiary oraz życzliwości , szacunku i miłości od najbliższych.

3.   Zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych :

W piątki Wielkiego Postu – Droga Krzyżowa o godz. 9.00 – Msza św. , po liturgii nabożeństwo, po południu o 17.30

W niedziele Wielkiego Postu – Gorzkie Żale o godz. 17.15, w czasie tego nabożeństwa będziemy zbierać tacę na kwiaty do Bożego Grobu.

Dzieci komunijne uczestniczą przynajmniej 3 razy w Drodze Krzyżowej i 3 razy w Gorzkich Żalach.

4.   Ofiary na jałmużnę wielkopostną możemy złożyć do skrzyni znajdującej się za ostatnimi ławkami.

5.   Dziś do sali parafialnej przychodzą dzieci komunijne wraz z rodzicami  po  odbiór strojów komunijnych. Na godz. 14.00 przychodzą chłopcy, na godz. 15.00 przychodzą dziewczynki.

6.   Również dzisiaj Rada Parafialna będzie zbierać , przy wyjściu z kościoła , ofiary na cele remontowe parafii. Za wsparcie i modlitwę bardzo dziękujemy-  Bóg zapłać.

7.   W piątek 13 marca po wieczornej Mszy św. o godz. 18.30 obowiązkowe spotkanie dla uczniów kl. 8 SP przygotowujących się do bierzmowania.

8.   Na kolejny tydzień naszego życia przyjmijmy dar Bożego błogosławieństwa.

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz