Wałbrzych, 01.01.2020 r.

1.   Wszystkim Parafianom i Gościom składamy serdeczne życzenia noworoczne. Życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości Bożych łask w nowym roku. Życzymy realizacji wszelkich planów i zamiarów oraz  dobrego zdrowia.

2.   W tym tygodniu będziemy obchodzić I – szy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek zachęcamy do modlitwy w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.  W piątek spowiedź św. – rano w czasie Mszy św., po południu – spowiadamy od godz.17.00. W styczniu z racji wizyty duszpasterskiej księża nie będą odwiedzać chorych.  W  sobotę zapraszamy na   Nabożeństwa Pierwszych Sobót na godz. 8.30.

3.   W niedzielę 5 stycznia po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie opłatkowe  wszystkie grupy parafialne.

4.   W poniedziałek 6 stycznia 2020 r. przeżywać będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. odprawimy wg porządku niedzielnego. Jest to święto nakazane  i obowiązuje nas  udział we Mszy św. Kadzidło i kredę będzie można nabyć po Mszy św. w przedsionku  kościoła u dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych. Dowolne ofiary przeznaczone są na wyjazdy dzieci w ciągu roku.

5.   Najbliższa niedziela będzie I- sza niedzielą miesiąca. Po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy o godz. 830, zmiana tajemnic różańcowych .

6.   W czwartek 2 stycznia rozpoczynamy  wizytę kolędową. Przychodzimy do Was z modlitwą i błogosławieństwem na progu nowego roku. Kolędę dzień wcześniej zapowiadają ministranci. Kolędę rozpoczynamy od godz. 1600, a w  soboty od godz. 15.00  Prosimy, aby podczas wizyty duszpasterskiej Rodzina była zebrana w miarę możliwości w komplecie. Prosimy też, by przygotować krzyż, świece i Pismo Święte oraz zeszyty z katechezy dzieci i młodzieży podpisane przez katechetę .

7.   Jeśli młodzież nie prowadzi zeszytu, powinna mieć zaświadczenie od katechety o uczestnictwie w lekcjach religii. W tym tygodniu odwiedzimy Rodziny z następujących ulic :

POSELSKA 1,3,5,7,9,11,13, 15,17,19

POSELSKA 21,23