MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INTENCJE

Intencje mszalne

  1. Niedziela zwykła 5 listopada 2023

7.00

1) +Jadwiga Folc (greg. 25)

2) +rodzice, dziadkowie i rodzeństwo obojga stron

8.30

1) Dziękczynno-błagalna w intencji dzieci z Róży Jana Pawła II

2) W intencji dzieci z Róży Beretty Molla

3) Dziękczynno-błagalna z prośbą o łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla Patrycji

10.00

1) +Monika Bystrzak 24r śm., +z rodzin Bystrzak i Głuszak

2) +Józef Materowski, +z rodziny, +Anna, +Stanisław,
+z rodziny Marendziak

11.30

1) +Bogumiła Łukasiewicz (intencja od rodziny)

2) +Józef i Monika Parolikowscy, +Kazimierz Fronczak, +Vanessa Rzymek

13.00

1) Dziękczynno-błagalna w 40. rocznicę ślubu Andrzeja
i Małgorzaty z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski na dalsze lata

2) W 90. rocznicę urodzin Danuty Narewicz o zdrowie, błogosławieństwo Boże, wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny

18.00

Msza Święta Zbiorowa za zmarłych (od Zakładu Pogrzebowego Woźniccy)

Poniedziałek 6 lisopada 2023

6.30

+Rodzice: +Marianna i Józef Darmetkowie, +Władysława
i Bronisław Dąbkowscy

7.00

Dziękczynna za dar kapłańskiego powołania ks. Łukasza
z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, Aniołów i Świętych patronów na każdy dzień kapłańskiej posługi

9.00

+Jadwiga Folc (greg. 26)

18.00

1) Msza Święta Wypominkowa

2) +Wiesława Sokół (od koleżanki z pielgrzymki)

 

 

Wtorek 7 listopada 2023

6.30

+Alina Kopczyńska (od uczestników pogrzebu)

7.00

+Andrzej Dejnaka (od uczestników pogrzebu)

9.00

+Jadwiga Folc (greg. 27)

18.00

 

1) Msza Święta Wypominkowa

2) +Anna i Tadeusz Chalcarz, +Aniela i Józef Olejnik, +Natalia Hanula, +Zofia Juchniewicz, +Stanisława(k) Tomczak, +Agnieszka Łuczak, +z rodzin

 

Środa 8 listopada 2023

6.30

+Anna

7.00

+Jadwiga Folc (greg. 28)

9.00

+Feliks 5r śm., +z rodziny

18.00

1) Msza Święta Wypominkowa

2) W intencji dzieci z Róży św. Rity o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej

 

 

Czwartek 9 listopada 2023, Święto Rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

6.30

+Anna

7.00

+Wiesława(k) Sokół (od uczestników pogrzebu)

9.00

+Jadwiga Folc (greg. 29)

18.00

1) Msza Święta Wypominkowa

2) W intencji Grażyny o szczęśliwy przebieg operacji, zdrowie oraz o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całej rodziny

Piątek 10 listopada 2023, św. Leona Wielkiego, papieża

6.30

+Jan Kuliński (od uczestników pogrzebu)

7.00

+rodzice: Edwarda(k) i Józef, +brat Jerzy, +dziadkowie: +Agnieszka, +Władysław, +Marianna, +Antoni

9.00

+Jadwiga Folc (greg. 30)

18.00

1) Msza Święta Wypominkowa

2) +Gertruda Wieczorek

3) +Ludomira(k) Ledzion 26r śm.

 

 

Sobota 11 listopada 2023, św. Marcina z Tours, biskupa

6.30

+Danuta Misik 1r śm.

7.00

+Marcin Trojanowski, +dziadkowie obojga stron

9.00

+Kazimiera(k) Piskulska 1r śm.

12.00

Za Ojczyznę

18.00

1) +Henryk Lipiński 25r śm., +z rodzin Lipińskich i Drobek

2) +Mariola Klier

3) W intencji księdza Marcina Kirkiewicza z okazji imienin

 

  1. Niedziela zwykła 29 października 2023

7.00

1) +Z rodziny Radzkich

2) +Jadwiga Folc (greg. 18)

8.30

1) +Waldemar Kubiak (greg. 28)

2) 5r śm. +Piotr Dydo, +Kazimierz Dydo

10.00

1) +Tadeusz Kasiński (dar z okazji imienin)

2) W intencji Doroty, dzieci Dawida i Soni i ich rodzin
o błogosławieństwo Boże, wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny i patronów

11.30

1) +Tadeusz Sikociński w dniu imienin, +Małgorzata, +Roman (intencja od Marii)

2) +Adolfina, +Florian Gorczyca, +Tadeusz, +Stanisław, +Danuta Kolbacińska

13.00

Z okazji 46. rocznicy ślubu Bożeny i Tadeusza dziękczynna
z prośbą o Boże błogosławieństwo i wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny

18.00

1) +Tadeusz Stefanowicz 3r śm.

2) +Genowefa Cisek (od siostry)

Poniedziałek 30 października 2023

6.30

+Anna

7.00

+Janina Turek (od uczestników pogrzebu)

9.00

+Waldemar Kubiak (greg. 29)

18.00

+Jadwiga Folc (greg. 19)

 

 

Wtorek 31 października 2023

6.30

Z okazji urodzin Dominika o miłosierdzie Boże, błogosławieństwo Pana Jezusa, dary Ducha Świętego, wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny

7.00

+Jadwiga Folc (greg. 20)

9.00

+Waldemar Kubiak (greg. 30)

18.00

+Stanisław 7r śm., +Iwona 6r śm., +Marianna 53r śm. Siekluccy

 

Środa 1 listopada 2023, Uroczystość Wszystkich Świętych

7.00

Msza Święta Zbiorowa

8.30

Msza Święta Zbiorowa

10.00

Msza Święta Zbiorowa

11.30

Msza Święta Zbiorowa

13.00

Msza Święta Zbiorowa

18.00

1) +Jerzy, +Longina(k), +Marian Szlęg, +rodzice obojga stron, +Romana(k), +Patryk, +Aleksander Dziedzic, +Leszek Ząbek, +Jadwiga Dobosz

2) +Jadwiga Folc (greg. 21)

 

Czwartek 2 listopada 2023, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

6.30

1) +rodzice i dziadkowie

2) +Jadwiga Folc (greg. 15)

7.00

Msza Święta Zbiorowa

9.00

Msza Święta Zbiorowa

12.00

Msza Święta Zbiorowa

18.00

Msza Święta Zbiorowa

Piątek 3 listopada 2023

6.30

O łaskę nieba dla +Roberta Szuk

7.00

+Jadwiga Folc (greg. 23)

9.00

+Bronisława(k), +Stefan, +Antoni, +Wiesław, +Maria, +Jan,
+z rodziny Mazur

18.00

1) Dziękczynno-błagalna za solenizantki: Elżbietę Furgałę
i Bogumiłę Chomej z prośbą o błogosławieństwo w rodzinie, pracy zawodowej, o współpracę z łaską Bożą i opiekę Anioła Stróża w codzienności (intencja od wspólnoty Magnificat)

2) Msza Święta Wypominkowa

 

Sobota 4 listopada 2023, Św. Karola Boromeusza

6.30

+Jadwiga Folc (greg. 24)

7.00

+Józef, +Matylda Korniluk, +Janina Wilkowicz

9.00

W intencji wynagrodzenia Najświętszej Maryi Pannie za bluźnierstwa, niewdzięczność, obojętność i nienawiść wobec Niej (intencja od Róż Różańcowych)

18.00

1) Msza Święta Wypominkowa

2) +Krzysztof

 

  1. Niedziela zwykła 22 października 2023

7.00

O Boże błogosławieństwo, wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny dla Anety, Nadii, Krzysztofa, Marty, Dominika i Jacka

8.30

1) Dziękczynno-błagalna w intencji rodziców modlących się za dzieci z Róży Jana Pawła II

2) +Jadwiga Folc (greg. 11)

10.00

1) +Aniela 17r śm., +Stefan i +Walentyna Obuchowscy

2) +Halina 12r śm., +Tadeusz, +rodzice obojga stron

11.30

1) O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożek i łaskę zdrowia dla Janiny i Henryka w 55. rocznicę ślubu, dla syna
w 45. rocznicę urodzin i dla wnuczka 15. rocznicę urodzin

2) Dziękczynno-błagalna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Stefanii Serafin
z okazji urodzin

13.00

1) Dziękczynno-błagalna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Edyty z okazji 40. rocznicy urodzin

2) Dziękczynna w 40. rocznicę ślubu Katarzyny i Grzegorza

18.00

1) +Waldemar Kubiak (greg. 21)

2) Dziękczynno-błagalna za Małgorzatę i jej rodzinę
w podziękowaniu za łaski z prośbą o wszystko co najlepsze dla nich

 

Poniedziałek 23 października 2023

6.30

+Maria Pierścińska (od uczestników pogrzebu)

7.00

+Stanisław Skonieczny (od uczestników pogrzebu)

9.00

+Waldemar Kubiak (greg. 22)

18.00

1) +Jadwiga Folc (greg. 12)

2) +Monika Szewczak 2r śm.

  

Wtorek 24 października 2023

6.30

+Anna

7.00

+Waldemar Kubiak (greg. 23)

9.00

+Jadwiga Folc (greg. 13)

18.00

+Nadiożda, +Jan, +rodzice obojga stron i rodzieństwo

Środa 25 października 2023

6.30

+Stefania Krajewska (od uczestników pogrzebu)

7.00

+Irena Rasała (od uczestników pogrzebu)

9.00

+Waldemar Kubiak (greg. 24)

18.00

1) +rodzice: +Halina i + Zdzisław, +dziadkowie:
+Stefania i +Roman, +brat Roman

2) +Jadwiga Folc (greg. 14)

 

 

Czwartek 26 października 2023

6.30

+Jadwiga Folc (greg. 15)

7.00

 

9.00

+Waldemar Kubiak (greg. 25)

18.00

1) +Ksiądz Łukasz Ziemski w rocznicę śmierci
(intencja od przyjaciół)

2) +Helena Grząkowska, +Regina, +Eugeniusz, +z rodzin: Lewandowskich, Grząkowskich i Pacholec

 

Piątek 27 października 2023

6.30

+Jadwiga Folc (greg. 16)

7.00

+Waldemar Kubiak (greg. 26)

9.00

W intencji Piotra z okazji urodzin oraz Doroty o potrzebne łaski, dar uzdrowienia i nawrócenia do Boga

18.00

1) Dziękczynno-błagalna w intencji Teresy i Zbigniewa w 50. rocznicę ślubu z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski na dalsze lata

2) Dziękczynno-błagalna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Ryszarda i Krystyny Toll

 

Sobota 28 października 2023, Święto Świętych Apostołów
Szymona i Judy Tadeusza

6.30

 

7.00

 

9.00

+Adela, +Halina, +Władysława(k), +Adam, +Marian, +Tadeusz, +August

18.00

1) +Jadwiga Folc (greg. 17)

2) +Waldemar Kubiak (greg. 27)

  1. Niedziela zwykła 8 października 2023

7.00

1) +Daniela Jakubiak (greg. 28)

2) +Leokadia, +Henryk, +z rodziny, +Anna, +Antoni,
+z rodziny

8.30

Dziękczynno-błagalna z prośbą o zdrowie, szczególną opiekę Matki Bożej dla Ani, Kubusia, Karolka, Szymusia oraz błogosławieństwo Boże dla ich rodziców

10.00

1) +Henryk Roguz 6r śm., ++rodzice, +z rodziny

2) +Hanna Staniszewska

11.30

1) +Gabriela Kowalska 9r śm., Feliks Kopciowski 14r śm., +Zbigniew Mamala 20r śm.

2) +Janina i +Jan Leszczyńscy, +rodzice z obojga stron

13.00

1) Dzięczynno-błagalna za Bożenę i Witolda Krych w 45. rocznicę ślubu oraz za zmarłych: +mama Helena, +babcia Marysia, +babcia Aniela

2) +Małgorzata Zmarzła (intencja od rodziny Rybickich)

18.00

1) +Marianna Boś 12r śm., +Józef, +Zdzisław Boś, +Jotis, +Janis, +Dimitrios, +Teresa, +Renata, +Andrzej, +z rodziny

2) +Waldemar Kubiak (greg. 7)

 

Poniedziałek 9 października 2023

6.30

+Halina Cieślik (od uczestników pogrzebu)

7.00

+Waldemar Kubiak (greg. 8)

9.00

+Stanisława(k) Zagulska 30 dni od śmierci (intencja od swatów)

18.00

1)+Jadwiga Mleczko 3r śm., aby była otoczona serdeczną pamięcią i już na zawsze cieszyła się szczęściem nieba (intencja od wspólnoty Magnificat)

2) +Daniela Jakubiak (greg. 29)

  

Wtorek 10 października 2023

6.30

Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej
i potrzebne łaski dla Ewy i Krzysztofa na lata w małżeństwie

7.00

+Waldemar Kubiak (greg. 9)

9.00

+Daniela Jakubiak (greg. 30)

18.00

1) Dziękczynno-błagalna w intencji Natalii i Pawła Starzyńskich w 3. rocznicę ślubu oraz za Tomasza w 2. rocznicę urodzin i Izabelkę w 4. miesiącu od narodzin o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej

2) +Krystyna, +Kazimierz, +Janusz Mandziejewscy

  

Środa 11 października 2023

6.30

W intencji Jana o szczęśliwą operację przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny oraz zdrowie i błogosławieństwo Boże

7.00

+Waldemar Kubiak (greg. 10)

9.00

+Członkowie Żywego Różańca Matki Bożej Królowej Polski

18.00

1) 9r śm. +Bronisława(k), +rodzice i rodzeństwo

2) Dziękczynno-błagalna z prośbą o uzdrowienie mamy Małgorzaty
z choroby nowotworowej, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej w tym trudnym czasie

 

Czwartek 12 października 2023

6.30

+Jadwiga Folc (greg. 1)

7.00

+Waldemar Kubiak (greg. 11)

9.00

Dziękczynno-błagalna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Wojtusia z okazji 1. rocznicy urodzin

18.00

1) +Zdzisław Chrzanowski 3r śm.

2) +Wiesław Bębenek 10r śm., +rodzice z obojga stron

 

 

Piątek 13 października 2023, bł. Honorata Koźmińskiego

6.30

+Jadwiga Folc (greg. 2)

7.00

+Waldemar Kubiak (greg. 12)

9.00

24r śm. +mama Bogumiła Chwaja

18.00

Msza Święta Fatimska (intencja zbiorowa)

 

Sobota 14 października 2023

6.30

+Jadwiga Folc (greg. 3)

7.00

+Waldemar Kubiak (greg. 13)

9.00

+Mieczysław Gwizdek

18.00

1) +rodzice: +Jadwiga i +Franciszek, +Helena i +Edmund

2) 10r śm. +Janina Golec

XXIII Niedziela zwykła10 września 2023

7.00

1) +Irena, +Jacek Piekutowcy,+Anna, +Zenon Grabowscy

2) 3rśm.+Cezary Olejnik,+Stanisław, +Jan Śliwiński,+z rodzin Olejnik,Śliwińskich i Cendlaków

8.30

1) +Walentyna(k) 7rśm.,+Aniela, +Stefan Obuchowscy

2)+Zofia,+Władysław,+Danuta,+Krystyna,+Jan, +z rodz.Kopyra

10.00

1) 10r śm.+Helena,+Władysław Rybczyńscy, +rodzice, +rodzeństwo obojga stron

2) +Józef Dzień 7r śm.,+Mariola Michno,+Teodora,+Konstanty,+Wacław

11.30

1) +Aneta Rutkowska(greg. 10)

2) 30rśm.+Zdzisław Kozioł

13.00

1) +Mieczysław Konieczny 12rśm.

2) +AdamAndruszko 11r śm., +rodzice z obojga stron

18.00

1) +Jerzy Szyszka, +rodzice obojga stron

2) Dziękczynna w intencji zdanej matury Marty i egzaminów Huberta
o światło Ducha Świętego opiekę aniołów i świętych patronów w nowym roku szkolnym i akademickim

Poniedziałek 11września 2023

6.30

+Aneta Rutkowska(greg. 11)

7.00

+Anna

9.00

+Bronisława,+Stefan Stryczek, +Józefa(k),+Antoni Stępak

18.00

1) +Helena,+Józef Płóciennik, +Tadeusz, +ksiądz Jerzy

2) +Daniela Jakubiak(greg.1)

Wtorek 12 września 2023

6.30

+AnetaRutkowska(greg. 12)

7.00

+Tomasz Bloch(od uczestników pogrzebu)

9.00

Dziękczynno-błagalna w intencji Elżbiety z okazji urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej,Anioła Stróża i wszelkie potrzebne łaski

18.00

1) 1r śm.+Stefan Kuryłowicz

2) +Daniela Jakubiak(greg. 2)

Środa 13 września 2023, św. Jana Chryzostoma

6.30

+AnetaRutkowska(greg. 13)

7.00

 

9.00

+Daniela Jakubiak (greg. 3)

18.00

1) MszaŚwięta Fatimska (intencja zbiorowa)

Czwartek 14 września 2023, Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego (odpust parafialny)

6.30

+AnetaRutkowska(greg. 14)

7.00

 

9.00

+Daniela Jakubiak (greg. 4)

18.00

1) +Mieczysław Gwizdek

2) +Małgorzata Zmarzła o Boże miłosierdzie, przebaczenie grzechów i dar nieba (intencja od Krzysztofa i Elżbiety Zawojskich)

3) OBoże błogosławieństwo dla Bractwa Krzyża Świętego

Piątek 15 września 2023, Uroczystość NMP Bolesnej, patronki Wałbrzycha

6.30

 

7.00

+Henryk Rogulski1r śm.

9.00

Dziękczynno-błagalna w intencji Róży Matki Bożej Bolesnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla osób żyjących oraz za zmarłych

18.00

1) +Aneta Rutkowska (greg. 15)

2) +Daniela Jakubiak (greg. 5)

Sobota 16 września 2023, Św. męczenników Korneliusza i Cypriana

6.30

 

7.00

+Daniela Jakubiak(greg. 6)

9.00

+Aneta Rutkowska (greg. 16)

18.00

1) 1r śm. +Krystyna Fara

2) 34r śm.+Stanisław Łuczak,+Marianna,+Zofia,+Tomasz,+Kazimierz,+Marian Łuczak, +Irena,+Jan Grzeszkiewicz, +Joanna Jaworska

 

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: