INTENCJE
Intencje mszalne
- Niedziela zwykła 19 listopada 2023
7.00 |
Za zmarłych kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii |
8.30 |
1) +Krystyna Konieczna 2r śm., +Zofia 2) +Stefania Samuła (od rodzin Wojnar i Stefanik) |
10.00 |
1) +Ludwik Pilinda 15r śm., +rodzice z obojga stron +z całej rodziny 2) +Janina 25r śm. +Józef 3r śm. Wełna |
11.30 |
1) +Zofia Oracz, +rodzice obojga stron 2) +Ryszard 1r śm., +Wiesław 6r śm., +Longina(k) Osowscy |
13.00 |
1) Dziękczynno-błagalna w 1. rocznicę urodzin Wiktorii 2) +rodzice: +Stanisława(k), +Teresa, +Wojciech, +dziadkowie: +Katarzyna i +Maria, +Jan i +Antoni |
18.00 |
+Jerzy, +Longina(k), +Marian Szlęg, +rodzice obojga stron, +Romana(k), +Patryk, +Aleksander Dziedzic, +Leszek Ząbek, +Jadwiga Dobosz |
Poniedziałek 20 listopada 2023, św. Rafała Kalinowskiego
6.30 |
+Jadwiga Kamińska (od uczestników pogrzebu) |
7.00 |
+Cezary Słowik (od uczestników pogrzebu) |
9.00 |
+Antoni 43r śm., +Józefa(k), +Janina, +Stanisław, +Stanisław |
18.00 |
1) 3r śm. +Jan Zapotoczny, +Stefania, +Józef 2) +Ryszard, +rodzice obojga stron, +bracia, +wszyscy krewni |
Wtorek 21 listopada 2023, Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny
6.30 |
|
7.00 |
|
9.00 |
+Stefania Samuła (od Grzegorza i Wiesława Frączek |
18.00 |
+Maria Sosnowska 17r śm., +Weronika, +Józef, +Janusz Żurawscy |
Środa 22 listopada 2023, św. Cecylii
6.30 |
|
7.00 |
+Cecylia, +Danuta, +Edward Jabłońscy |
9.00 |
+Bolesław Hawryluk 31 r śm., +rodzice obojga stron, +z rodziny |
18.00 |
Msza w intencji chóru Milenium w 24. rocznicę powstania |
Czwartek 23 listopada 2023
6.30 |
|
7.00 |
+Stefania Samuła (od uczestników pogrzebu) |
9.00 |
Dziękczynno-błagalna z prośbą o szczęśliwy przebieg operacji |
18.00 |
+Stefania Samuła (od Heleny) |
Piątek 24 listopada 2023, Świętych Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy
6.30 |
|
7.00 |
|
9.00 |
+Stefania Samuła (od siostry Władzi z rodziną) |
18.00 |
+Barbara Oziembłowska |
Sobota 25 listopada 2023
6.30 |
|
7.00 |
+Stefania Samuła (od siostry Marii Frączek) |
9.00 |
Dziękczynno-błagalna w intencji Joanny, Mariusza i Oliwii |
18.00 |
1) Dziękczynno-błagalna z okazji imienin Katarzyny i Janusza 2) Dziękczynno-błagalna w 80. rocznicę urodzin Janiny z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Boże i potrzebne łaski |
- Niedziela zwykła 12 listopada 2023
7.00 |
O światło Ducha Świętego w diagnozowaniu choroby dla Anny, o pokój serca i siłę do walki w chorobie, błogosławieństwo Boże, prowadzenie oraz opiekę Matki Bożej |
8.30 |
1) 3r śm. +Anna, +Józef Grzegorzewicz, +z rodziny 2) 3r śm. +Elżbieta Morka, +Marianna, +Stefan, +Stefan |
10.00 |
1) 2r śm. +Barbara Gałka 2) +Zdzisław Kiliszczyk 4r śm., +Aleksander, +Robert, +Franciszka(k), +Wincentyna(k) |
11.30 |
1) 12r śm. +Jan Szymański, +z rodzin Szymańskich 2) +Anna 5r śm., +Adam 4r śm., +Marzena 1r śm., +z rodziny |
13.00 |
1) Jubileusz 25-lecia kapłaństwa ojca Efrema 2) W 80. rocznicę urodzin Barbary Łabiak o zdrowie, błogosławieństwo Boże, wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny oraz patronki świętej Barbary 3) +Zenon Łoźiński 19r śm., +Wiesław Krawczykowski 4r śm. |
18.00 |
11 r śm. +Elżbieta, 2r śm. +Feliks, +z rodzin obojga stron |
Poniedziałek 13 lisopada 2023, Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
6.30 |
+Zofia Konieczna (od uczestników pogrzebu) |
7.00 |
+Anna |
9.00 |
+rodzice: +Maria i Michał Bober, +brat Tadeusz, +z rodzin Bober i Zdunek |
18.00 |
1) Msza Święta Wypominkowa 2) +Barbara Oziembłowska (od uczestników pogrzebu) |
Wtorek 14 listopada 2023
6.30 |
+Stanisław, +Mieczysława(k), +Janina, +Danuta, +Wiesław, +Kazimierz Dąbkowscy |
7.00 |
20r śm. +Zofia Rębowska, +z rodzin Rębowskich |
9.00 |
+Weronika, +Karol Szulc, +rodzice obojga stron |
18.00 |
1) +Mieczysław Gwizdek 2) +Anna |
Środa 15 listopada 2023
6.30 |
3r śm. +Jadwiga, +Kazimierz Twardowscy |
7.00 |
+Eugeniusz Bukała (od uczestników pogrzebu) |
9.00 |
+Leopold, +Bronisława, +rodzice i rodzeństwo obojga stron |
18.00 |
1) W intencji Krzysztofa o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego 2) +Władysław |
Czwartek 16 listopada 2023
6.30 |
+Władysław |
7.00 |
+Stanisław Więcław, + syn Janusz |
9.00 |
33r śm. +Marianna Gralewska, 4r śm. +Tadeusz Lubrecht |
18.00 |
+Jacek Kurzawiński 4r śm. |
Piątek 17 listopada 2023, św. Elżbiety Węgierskiej
6.30 |
+Władysław |
7.00 |
Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o łaskę rozeznawania i potrzebne łaski dla Ewy |
9.00 |
+Andrzej 1r śm., +Zofia |
18.00 |
1) +Edward Roszak 33r śm., +rodzice, +Weronika, +Andrzej, +brat Ryszard 2) Dziękczynno-błagalna z prośbą o uzdrowienie mamy Małgorzaty z choroby nowotworowej, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej w tym trudnym czasie |
Sobota 18 listopada 2023, bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
6.30 |
|
7.00 |
|
9.00 |
+Andrzej Czarnecki 1r śm. |
18.00 |
1) +Ewa Białczak 2r śm. 2) +z rodzin: Moś, Polerowicz, Kubiak |
- Niedziela zwykła 5 listopada 2023
7.00 |
1) +Jadwiga Folc (greg. 25) 2) +rodzice, dziadkowie i rodzeństwo obojga stron |
8.30 |
1) Dziękczynno-błagalna w intencji dzieci z Róży Jana Pawła II 2) W intencji dzieci z Róży Beretty Molla 3) Dziękczynno-błagalna z prośbą o łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla Patrycji |
10.00 |
1) +Monika Bystrzak 24r śm., +z rodzin Bystrzak i Głuszak 2) +Józef Materowski, +z rodziny, +Anna, +Stanisław, |
11.30 |
1) +Bogumiła Łukasiewicz (intencja od rodziny) 2) +Józef i Monika Parolikowscy, +Kazimierz Fronczak, +Vanessa Rzymek |
13.00 |
1) Dziękczynno-błagalna w 40. rocznicę ślubu Andrzeja 2) W 90. rocznicę urodzin Danuty Narewicz o zdrowie, błogosławieństwo Boże, wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny |
18.00 |
Msza Święta Zbiorowa za zmarłych (od Zakładu Pogrzebowego Woźniccy) |
Poniedziałek 6 lisopada 2023
6.30 |
+Rodzice: +Marianna i Józef Darmetkowie, +Władysława |
7.00 |
Dziękczynna za dar kapłańskiego powołania ks. Łukasza |
9.00 |
+Jadwiga Folc (greg. 26) |
18.00 |
1) Msza Święta Wypominkowa 2) +Wiesława Sokół (od koleżanki z pielgrzymki) |
Wtorek 7 listopada 2023
6.30 |
+Alina Kopczyńska (od uczestników pogrzebu) |
7.00 |
+Andrzej Dejnaka (od uczestników pogrzebu) |
9.00 |
+Jadwiga Folc (greg. 27) |
18.00
|
1) Msza Święta Wypominkowa 2) +Anna i Tadeusz Chalcarz, +Aniela i Józef Olejnik, +Natalia Hanula, +Zofia Juchniewicz, +Stanisława(k) Tomczak, +Agnieszka Łuczak, +z rodzin |
Środa 8 listopada 2023
6.30 |
+Anna |
7.00 |
+Jadwiga Folc (greg. 28) |
9.00 |
+Feliks 5r śm., +z rodziny |
18.00 |
1) Msza Święta Wypominkowa 2) W intencji dzieci z Róży św. Rity o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej |
Czwartek 9 listopada 2023, Święto Rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
6.30 |
+Anna |
7.00 |
+Wiesława(k) Sokół (od uczestników pogrzebu) |
9.00 |
+Jadwiga Folc (greg. 29) |
18.00 |
1) Msza Święta Wypominkowa 2) W intencji Grażyny o szczęśliwy przebieg operacji, zdrowie oraz o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całej rodziny |
Piątek 10 listopada 2023, św. Leona Wielkiego, papieża
6.30 |
+Jan Kuliński (od uczestników pogrzebu) |
7.00 |
+rodzice: Edwarda(k) i Józef, +brat Jerzy, +dziadkowie: +Agnieszka, +Władysław, +Marianna, +Antoni |
9.00 |
+Jadwiga Folc (greg. 30) |
18.00 |
1) Msza Święta Wypominkowa 2) +Gertruda Wieczorek 3) +Ludomira(k) Ledzion 26r śm. |
Sobota 11 listopada 2023, św. Marcina z Tours, biskupa
6.30 |
+Danuta Misik 1r śm. |
7.00 |
+Marcin Trojanowski, +dziadkowie obojga stron |
9.00 |
+Kazimiera(k) Piskulska 1r śm. |
12.00 |
Za Ojczyznę |
18.00 |
1) +Henryk Lipiński 25r śm., +z rodzin Lipińskich i Drobek 2) +Mariola Klier 3) W intencji księdza Marcina Kirkiewicza z okazji imienin |
- Niedziela zwykła 29 października 2023
7.00 |
1) +Z rodziny Radzkich 2) +Jadwiga Folc (greg. 18) |
8.30 |
1) +Waldemar Kubiak (greg. 28) 2) 5r śm. +Piotr Dydo, +Kazimierz Dydo |
10.00 |
1) +Tadeusz Kasiński (dar z okazji imienin) 2) W intencji Doroty, dzieci Dawida i Soni i ich rodzin |
11.30 |
1) +Tadeusz Sikociński w dniu imienin, +Małgorzata, +Roman (intencja od Marii) 2) +Adolfina, +Florian Gorczyca, +Tadeusz, +Stanisław, +Danuta Kolbacińska |
13.00 |
Z okazji 46. rocznicy ślubu Bożeny i Tadeusza dziękczynna |
18.00 |
1) +Tadeusz Stefanowicz 3r śm. 2) +Genowefa Cisek (od siostry) |
Poniedziałek 30 października 2023
6.30 |
+Anna |
7.00 |
+Janina Turek (od uczestników pogrzebu) |
9.00 |
+Waldemar Kubiak (greg. 29) |
18.00 |
+Jadwiga Folc (greg. 19) |
Wtorek 31 października 2023
6.30 |
Z okazji urodzin Dominika o miłosierdzie Boże, błogosławieństwo Pana Jezusa, dary Ducha Świętego, wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny |
7.00 |
+Jadwiga Folc (greg. 20) |
9.00 |
+Waldemar Kubiak (greg. 30) |
18.00 |
+Stanisław 7r śm., +Iwona 6r śm., +Marianna 53r śm. Siekluccy |
Środa 1 listopada 2023, Uroczystość Wszystkich Świętych
7.00 |
Msza Święta Zbiorowa |
8.30 |
Msza Święta Zbiorowa |
10.00 |
Msza Święta Zbiorowa |
11.30 |
Msza Święta Zbiorowa |
13.00 |
Msza Święta Zbiorowa |
18.00 |
1) +Jerzy, +Longina(k), +Marian Szlęg, +rodzice obojga stron, +Romana(k), +Patryk, +Aleksander Dziedzic, +Leszek Ząbek, +Jadwiga Dobosz 2) +Jadwiga Folc (greg. 21) |
Czwartek 2 listopada 2023, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
6.30 |
1) +rodzice i dziadkowie 2) +Jadwiga Folc (greg. 15) |
7.00 |
Msza Święta Zbiorowa |
9.00 |
Msza Święta Zbiorowa |
12.00 |
Msza Święta Zbiorowa |
18.00 |
Msza Święta Zbiorowa |
Piątek 3 listopada 2023
6.30 |
O łaskę nieba dla +Roberta Szuk |
7.00 |
+Jadwiga Folc (greg. 23) |
9.00 |
+Bronisława(k), +Stefan, +Antoni, +Wiesław, +Maria, +Jan, |
18.00 |
1) Dziękczynno-błagalna za solenizantki: Elżbietę Furgałę 2) Msza Święta Wypominkowa |
Sobota 4 listopada 2023, Św. Karola Boromeusza
6.30 |
+Jadwiga Folc (greg. 24) |
7.00 |
+Józef, +Matylda Korniluk, +Janina Wilkowicz |
9.00 |
W intencji wynagrodzenia Najświętszej Maryi Pannie za bluźnierstwa, niewdzięczność, obojętność i nienawiść wobec Niej (intencja od Róż Różańcowych) |
18.00 |
1) Msza Święta Wypominkowa 2) +Krzysztof |
- Niedziela zwykła 22 października 2023
7.00 |
O Boże błogosławieństwo, wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny dla Anety, Nadii, Krzysztofa, Marty, Dominika i Jacka |
8.30 |
1) Dziękczynno-błagalna w intencji rodziców modlących się za dzieci z Róży Jana Pawła II 2) +Jadwiga Folc (greg. 11) |
10.00 |
1) +Aniela 17r śm., +Stefan i +Walentyna Obuchowscy 2) +Halina 12r śm., +Tadeusz, +rodzice obojga stron |
11.30 |
1) O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożek i łaskę zdrowia dla Janiny i Henryka w 55. rocznicę ślubu, dla syna 2) Dziękczynno-błagalna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Stefanii Serafin |
13.00 |
1) Dziękczynno-błagalna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Edyty z okazji 40. rocznicy urodzin 2) Dziękczynna w 40. rocznicę ślubu Katarzyny i Grzegorza |
18.00 |
1) +Waldemar Kubiak (greg. 21) 2) Dziękczynno-błagalna za Małgorzatę i jej rodzinę |
Poniedziałek 23 października 2023
6.30 |
+Maria Pierścińska (od uczestników pogrzebu) |
7.00 |
+Stanisław Skonieczny (od uczestników pogrzebu) |
9.00 |
+Waldemar Kubiak (greg. 22) |
18.00 |
1) +Jadwiga Folc (greg. 12) 2) +Monika Szewczak 2r śm. |
Wtorek 24 października 2023
6.30 |
+Anna |
7.00 |
+Waldemar Kubiak (greg. 23) |
9.00 |
+Jadwiga Folc (greg. 13) |
18.00 |
+Nadiożda, +Jan, +rodzice obojga stron i rodzieństwo |
Środa 25 października 2023
6.30 |
+Stefania Krajewska (od uczestników pogrzebu) |
7.00 |
+Irena Rasała (od uczestników pogrzebu) |
9.00 |
+Waldemar Kubiak (greg. 24) |
18.00 |
1) +rodzice: +Halina i + Zdzisław, +dziadkowie: 2) +Jadwiga Folc (greg. 14) |
Czwartek 26 października 2023
6.30 |
+Jadwiga Folc (greg. 15) |
7.00 |
|
9.00 |
+Waldemar Kubiak (greg. 25) |
18.00 |
1) +Ksiądz Łukasz Ziemski w rocznicę śmierci 2) +Helena Grząkowska, +Regina, +Eugeniusz, +z rodzin: Lewandowskich, Grząkowskich i Pacholec |
Piątek 27 października 2023
6.30 |
+Jadwiga Folc (greg. 16) |
7.00 |
+Waldemar Kubiak (greg. 26) |
9.00 |
W intencji Piotra z okazji urodzin oraz Doroty o potrzebne łaski, dar uzdrowienia i nawrócenia do Boga |
18.00 |
1) Dziękczynno-błagalna w intencji Teresy i Zbigniewa w 50. rocznicę ślubu z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski na dalsze lata 2) Dziękczynno-błagalna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Ryszarda i Krystyny Toll |
Sobota 28 października 2023, Święto Świętych Apostołów
Szymona i Judy Tadeusza
6.30 |
|
7.00 |
|
9.00 |
+Adela, +Halina, +Władysława(k), +Adam, +Marian, +Tadeusz, +August |
18.00 |
1) +Jadwiga Folc (greg. 17) 2) +Waldemar Kubiak (greg. 27) |