Poniedziałek – 21 listopad 2016 r.
630 |
† Danuta FEDORCIO – int. od uczestników pogrzebu |
700 |
† ks. Prałat Jan SOWA greg. 1 |
900 |
† Bogusława(f) RAKOCZY greg. 19 |
1800 |
1. † Maria SOSNOWSKA 10 r. śm., Weronika, Józef i Janusz ŻURAWSCY 2. Wypominki – † z ul. GRODZKA 22-44 |
Wtorek – 22 listopad 2016 r.
630 |
1. † ks. Prałat Jan SOWA greg. 2 2. † Adela i Zdzisław POKRZYWA - int. od zięcia |
700 |
1. † Bogusława(f) RAKOCZY greg. 20 |
900 |
† Feliks PARTYKA greg. 1 |
1800 |
1. † Władysław MOLENDA 50 r. śm. , Jadwiga MOLENDA 6 r. śm. 2. Wypominki - † z ul. GRODZKA 46-54, POSELSKA |
Środa – 23 listopad 2016 r.
630 |
† Anastazja, Alfons i Wacław CYPRUSIEWICZ |
700 |
† ks. Prałat Jan SOWA greg. 3 |
900 |
† Feliks PARTYKA greg. 2 |
1300 |
Śp. Mieczysław TYBOROWSKI - Msza św. pogrzebowa |
1800 |
1. † Zdzisław NOWAK 21 r. śm. 2. † Bogusława(f) RAKOCZY greg.21 3. Wypominki - † z ul. FORTECZNA 2-20 |
Czwartek – 24 listopad 2016 r.
630 |
1. † † z Rodziny CYPRUSIEWICZÓW, POKRZYWÓW, RUŚCIŃSKICH 2. ks. Prałat Jan SOWA greg. 4 |
700 |
† Feliks PARTYKA greg. 3 |
900 |
† Bogusława(f) RAKOCZY greg.22 |
1800 |
1. † Zdzisław TRZCIŃSKI 2 r. śm. i zm. Rodzice 2. † Ireneusz UBYCH 2 r. śm. 3. Wypominki - † z ul. FORTECZNA 22-42 |
Piątek – 25 listopad 2016 r.
630 |
W podziękowaniu za otrzymane łaski dla Mirosława w dniu ur., z prośbą o zdrowie, Boże błog. na dalsze lata życia dla Niego oraz Jego Rodziny |
700 |
1. † Bogusława(f) RAKOCZY greg. 23 2. ks. Prałat Jan SOWA greg. 5 |
900 |
† Feliks PARTYKA greg. 4 |
1800 |
1. † Katarzyna, Andrzej 2. Wypominki - † z ul. FORTECZNA 44-78 i JANA PAWŁA II |
Sobota – 26 listopad 2016 r.
630 |
1. † ks. Prałat Jan SOWA greg. 6 2. † Bogusława(f) RAKOCZY greg. 24 |
700 |
† Feliks PARTYKA greg. 5 |
900 |
1. † Edward SZCZERBO 1 r. śm. 2. Dziękcz. błag. w 70 r. ur. Gabrieli PAJKERT |
1800 |
1. † Franciszek 17 r. śm. 2. Wypominki - † z ul. BLANKOWA 1-25 |
1 NIEDZIELA ADWENTU –27 listopad 2016 r.
700 |
1. † Franciszek, Olga, Janina, Jan 2. † ks. Prałat Jan SOWA greg. 7 |
830 |
1. † Bożena KULIK 3 r. śm. 2. † Rodzice: Stanisław i Wiktoria(f) SZCZAPOWIE, Wawrzyniec i Bronisława(f) KWIRYNG, oraz zmarli z rodziny z obu stron |
1000 |
1. † Robert 22 r. śm. 2. † Feliks PARTYKA greg. 6 |
1130 |
1. † Krystyna MIELCAREK 3 r. śm., i zm. rodz. obojga stron 2. † Bogusława(f) RAKOCZY greg. 25 |
1300 |
1. † Rafał ZIELIŃSKI 2 r. śm. 2. † Janusz KONDZIARZ w 4 r. śm. |
1800 |
1. † Stanisława (f) MAMULSKA 7 r. śm., zm. Rodzice z obojga stron 2. Wypominki - † z ul. BLANKOWA 26-48a |