• 2a.jpg
  • P1060540.JPG
  • P5135336.JPG
  • podzamcze.jpg

Dziś w godzinach porannych powróciła grupa naszych parafian, którzy wraz z Księdzem Proboszczem i Księżmi Biskupami udali się na Diecezjalną Pielgrzymkę do Fatimy. Od godziny 5.00 w naszym Sanktuarium przygotowana była już do adoracji figura MB Fatimskiej, która dziś rozpoczęła swoją 3-letnią Peregrynację po parafiach naszej Diecezji i przez cały dzień można było w Sanktuarium oddać cześć Matce Bożej.
O godz.: 16.45 podczas Nabożeństwa różańcowego - najmłodsi cieszyli się wraz z zebranymi rodzicami i dziadkami ze wspólnej modlitwy przy Figurze a o godz.: 17.30 ks. Prałat wraz z licznie zebranymi wiernymi przewodniczył Różańcowi i przewodniczył odprowadzeniu Matki Bożej do Samochodu-Kaplicy.
Maryja dziś udała się do WSD w Świdnicy aby jutro 18 października 2014 roku w Katedrze rozpocząć odwiedziny Rodzin naszej Diecezji. Już dziś czekamy na nią aby ponownie przywitać Ją w drzwiach naszego Sanktuarium

Zapraszamy do obejrzenia w galerii kilku zdjęć pod  takim samym tytułem.