• 2a.jpg
  • P5135336.JPG
  • podzamcze.jpg

BÓG SIĘ RODZI...

Kochani Parafianie po przebytym Adwencie weszliśmy w czas świętowania Narodzenia Pańskiego. Są to Święta niezwykłe. Co rok wzbudzają w nas sentymentalne wspomnienia z minionych lat, napawają nas nadzieją, wnoszą w nasze domu ciepłą i niepowtarzalną atmosferę, na którą czekamy cały rok. Niech wolno nam będzie wyrazić nasze życzenia względem Was.

Pochylmy się zatem nas żłóbkiem i dostrzeżmy w nim, narodzonego Jezusa. Kochani, niech tym żłóbkiem będzie całe nasze życie. Pochylmy się dziś nad nim i dostrzeżmy tam Jezusa, niech Jego obecność, napawa Was radością, niech wnosi pokój tak bardzo nam dziś potrzebny. W naszym życiu jest tak wiele nierozwiązanych spraw, które wymagają poukładania, niech zatem Bóg, który dziś staje pośród nas pomoże Wam to, co trzeba uporządkować, niech da Wam siłę do pełni życia. Zbliża się także Nowy Rok. W ten czas zaproście Boga, niech On nas poprowadzi po ścieżkach naszych codziennych obowiązków. Szukajcie w swoim życiu światła gwiazdy betlejemskiej i wpatrzeni w nią idźcie, aby spotkać się z Nowonarodzonym Jezusem.

Zapraszamy serdecznie do świętowania Tajemnicy Wcielenia Boga, poprzez udział w Mszach Świętych Pasterskich, które w naszym Sanktuarium odprawimy 24 grudnia o godzinie 22.00 i 24.00.

Zapraszamy także na Msze Święte w Uroczystość Narodzenia Pańskiego, 25 grudnia oraz 26 grudnia, które będziemy celebrować w następujących godzinach: