MENU

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Weekend wrześniowy w naszej parafii był bardzo obfity w wydarzenia zarówno dla ducha jak i dla ciała. Najpierw z piątku na sobotę, z 13 na 14 września 2019 r., całonocna adoracja, poszczególnych grup parafialnych i ulic należących do parafii, wiele modlitwy (wszystkie części Gorzkich Żali, Droga Krzyżowa o godz. 24.00, Koronka do Miłosierdzia Bożego o 3. 00, Litanie do Krzyża Św. o godz. 5.00). Zwieńczeniem tego trwania modlitewnego była Msza odpustowa, której w sobotę o godz. 13.00 przewodniczył biskup pomocniczy - ks. bp Adam Bałabuch.

 

Zdjęcia w galerii.

 

Natomiast w niedzielę po Eucharystii odbył się pierwszy festyn parafialny, z którego dochód przeznaczony będzie na powstanie jadłodajni dla najbardziej ubogich naszych parafian. W tym festynie wzięło udział bardzo wiele osób, było dużo atrakcji: dzieci mogły zjeżdżać na dmuchańcach, można było jechać na kucykach, malowanie twarzy dla dzieci, grający zespół muzyczny. Dla ciała można się jeszcze było pożywić grochówką, kiełbaską, kaszanką, ciastami.

BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY, za przykład pięknej wiary i przykład pięknej zabawy.  

 

Zdjęcia w galerii.

WSPÓLNOTY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZ FACEBOOK

WARTO ODWIEDZIĆ: